Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan működik egy cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik egy cuckold kapcsolat?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a párhoz + pasi csatlakozik, de szexnél a lány csak a beszálló pasival szexel vagy a párját is kielégíti vagy ő csak nézőként van jelen?

Illetve cuckoldnál a beszálló pasi a domináns és ő irányítja a történéseket? Szóval bármit megtehet a lánnyal?


2020. jún. 13. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül bármelyik lehet.
2020. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden mehet, ami mindhármuknak elfogadható. Ezt azért nagyjából át szokták beszélni a tervezgetéskor, hogy mit és hova, gumival, vagy anélkül, ha gumi nélkül, akkor be lehet-e engedni valahova...

Mi persze az elején azt is tisztáztuk, hogy kizárólag heteróról lehet szó.

Nincs rá kötelező koreográfia. Van, hogy hármasban, vagy az egyik férfi nézi, míg csinálják, aztán vagy beszáll, vagy kivárja a "sorát".

2020. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobban az tetszene ha a barátnomet dominansan dugna valaki es en csak kulso szemlelo lehetnek, nem nyulhatnek semmihez, illetve emellett a baratnom olyat engedne a pasinak amit nekem sosem.


Amit megjobban elveznek az az hogyha en mar csak videon lathatnam utolag ahogy ot megdugta valaki, illetve az is hogy osszejarna a csavoval szexelni kulon, es ha pl a csavonal van, es en ugy hivom fel, akkor flegman viselkedik velem es mondja h dolga van stb..


Es nyilvan ekozben a baratnom oda lenne a csavoert

2020. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint az előző írta. Tetszene h vki használná, mint egy kis ribncot, dugná, szopatná, kinyalatná magát vele, amit megtesz neki, nekem még a szopást sem csinálja, neki meg mindent.
2020. jún. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell törődni vele, az ő értékrendje fantasztikus, másé lenézendő....persze.


Egy évig voltam egy ilyen kapcsolatban a domináns fél. Amúgy is az vagyok, de ott korkülönbség is volt (20 év), így tényleg ribit csináltam a kislányból.


Lehet ezt szidni, köpködni, de megbeszélt keretek között fantasztikus.


F, 42, dom

2020. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!