Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy egy mű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagybotos kérdése:

Volt már olyan, hogy egy mű pénisz kellemetlen volt? Pár éve már nem elég merev (85 éves vagyok) de a párom, és én is ígényeljük a kiadós nyalás után Kezdők vagyunk. Még meg se vettük.

Figyelt kérdés

#mű pénisz punciba
2020. jún. 13. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

85 éves kezdők.....LOL!


" A hetvenkilencéves Józsi bácsi elmegy a dokihoz!


- Doktor úr, 79 vagyok, de egy héten már csak egyszer áll fel. Bezzeg a szomszéd Feri! Az 76, és neki naponta egyszer, azt mondja!


- Semmi baj, Józsi bácsi, mondja maga is azt!"

2020. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Buszon:


Bácsi, bácsi! Kilóg a fél töke!


Sajnos, fiam, az az egész.

2020. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Bátyám ha nektek 85 évesen még a szexhez van kedvetek akkor minden elismerésem :)
2020. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig egyik választásom sem bizonyult megfelelőnek.

Először rendeltem egy üvegdildót, mert az a leghigiénikusabb anyag, de (viccesen fog hangzani) túl kemény volt és emiatt fájdalmas.

Aztán rendeltem egy szilikont ami túl kicsi volt, nem gondoltam hogy ennyire picike, kb mint egy rúzs vagy egy tampon.

A harmadik rendelésem szintén szilikon volt, ez már rezegni is tud. Azt írták hogy 4 centi vastag, de pont olyan mint a csuklóm, tuti hogy több mint 4 centi. Egyetlen alkalommal nagy nehezen bepasszíroztam síkosítóval, de soha többé ekkorát. Nem élvezetet nyújtott, hanem fájdalmat.

Vagy személyesen kéne bemenni egy szexshopba ahol látjátok a valódi paramétereit, megfoghatjátok, satöbbi, vagy kezdésnek egy olcsóbb árkategóriájút kéne rendelni, hogy ha nem jön be, akkor se legyen nagy veszteség.

2020. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!