Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat engem ez? Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat engem ez? Nektek van hasonló? /L

Figyelt kérdés

Valamiért mostanában nagyon izgat az a gondolat hogy látnám ahogyan a barátom egy nagy cicijű lány mellét fogdossa és élvezi..


(Nekem kis mellem van)


És tényleg ha erre gondolkk, nagyon fel tudok izgulni, az elmúlt napokban semmi sem izgatott jobban ennél.


Sosem csinált ilyesmit a barátom, nem tudom ez miért lehet. Mit gondoltok?


2020. jún. 13. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

és pontosan mi izgat benne?

lehet izgató lenne kicsit a megalázó érzés, hogy "te nem vagy elég jó"

vagy épp az, hogy a barátod más lányt is kiélvez

esetleg az érzés ahogy a barátod élvezi a lányt

2020. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Oh, mint a kisfarku fiuknal a cuckold. Gondolom szegyenkezel a kicsi melled miatt es azt gondolod, h a baratodnak nagy mellu lany kell. Ebben a megakazottsag erzese izgat sztem teged.
2020. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az izgat ebben, hogy lásd az "újdonság" a "más" hatását ahogy reagál, ahogy élvezi a barátod. Kár, hogy nem nagymellű lány vagyok :D
2020. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!