Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknál illetve nőknél hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál illetve nőknél hogy műkődik a lábfétis/csikifétis? 19/f

Figyelt kérdés
Kort és nemet a válasz mellé irjatok légyszi ha lehet :)

2020. jún. 14. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz pontosan?
2020. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz,hogy a lábamat csikizik,pl.a talpamat akkor én az élvezem,bár közben mindig elnevetem magam.A fentebb a combomon ,meg kimondottan jó érzés.
2020. jún. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 nagyjábol erre gondoltam :D
2020. jún. 14. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A lábfétis többnyire úgy, hogy a lánynak tetszik ha a partnerét vonzza a lába IS és a kedvéért ezzel is színesítik a szexuális repertoárjukat.
2020. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy működik a nőknél is, mint a férfiaknál. A csikifétis azt jelenti, hogy szeretsz csikizni, vagy ha téged csikiznek, a lábfétis pedig azt, hogy vonzódást érzel más ember lábai iránt, fetisizálod az embertársaidon a lábat, vagy legcifrább esetben a sajátod iránt is szexuális vonzalmat érzel. Véleményem szerint az, aki csak szimplán élvezi, ha a lábát nyalogatják, azt nem lábfétis kategóriába sorolják.

21/L

2020. jún. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem olyan nincs, hogy egy nő arra izgul, hogy a férfi nyalogatja a lábát. max tetszik neki / elviseli.

De nemi vágyat nem hinném hogy érez.

Szemben a férfiakkal, (pl én is) simán feláll egy ápolt női láb látványától is.

2020. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De, én nő vagyok és felizgulok rá. Illetve van még olyan nő ismerősöm, akit szintén felizgat, ha foglalkoznak a lábával.

Ptivátot viszont nem kérek. :(

2020. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!