Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemrég veszítettem el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég veszítettem el a szüzességemet, nem vagyok még profi, erre a barátom ezt mondja? Bővebben

Figyelt kérdés
Második alkalommal feküdtünk le, én még nem éreztem magam annyira felszabadultnak, nem voltam olyan szenvedélyes, mert még új nekem ez a szex téma. Kérdeztem, hogy nem zavarja-e hogy én még ilyen kis kezdő vagyok. Erre azt mondta, hogy : hát megvolt a hatása. (Arra gondolt, hogy elélvezett) ez milyen már?

2020. jún. 14. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem túl kifinomult, szóvivőnek, kommunikációs tanácsadónak mindenesetre ne menjen :)
2020. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elmultam már 18!
2020. jún. 14. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Élvezte a szexet veled és az is tetszett neki hogy még tapasztalatlan vagy.


A meg lett a hatása azt jelenti, hogy elélvezett. Tetszett neki, nyugi.

2020. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
23 vagyok, ha konkrétan ez hozzáad a sztorihoz. ő 27/F
2020. jún. 14. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na és Neked milyen volt, mennyire figyelmes veled? Az oké ha a fickó elmegy, és persze idővel Te is aktívabb leszel, de addig is ő tesz azért hogy élvezd az aktust?
2020. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Talán testileg 23 éves vagy, de szellemileg semmiképp.

Ha nem tetszik a pasid, akkor keress másikat.

2020. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van orál rendszeresen, de nem sikerült elmennem még egyszer sem.
2020. jún. 14. 14:25
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem neked egy érettebb pasi kéne. Az ilyen lányoknál mindig az jut eszembe h vajon én mit tudnék kihozni belőlük a tapasztalataimmal. :D

Amúgy nem értem miért nem volt kedvesebb. Főleg szex témában. Az amúgyis egy érzékeny pontja az önbecsülésnek...

35F

2020. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!