Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hogyan írnátok le az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan írnátok le az együttlét érzését?

Figyelt kérdés

Egész konkrétan a penetrációt (behatolást), amikor a pénisz a vaginában van. Hogyan tudnátok leírni az érzést?

Az olyan válaszokat kerüljétek, hogy ilyen meg olyan jó, meg fantasztikus... Ezek ugyanis semmit nem magyaráznak meg



2020. jún. 14. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Leírhatatlan érzés szerintem.
2020. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mégis megpróbálhatnád szerintem
2020. jún. 14. 17:49
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Az együttlét csodálatos. Punciba nem tudom milyen, mert az ex barátnőmmel csak a fenekébe csináltuk és remélem, ha lesz megint barátnőm, akkor vele is csak análba. De maga az együttlét, a szeretkezés nagyon csodás.
2020. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kellemesen szorít, meleg és hazaértem érzésem van tőle :)
2020. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Pont megfelelően szorító, simogató, lágy, meleg, sikamlós a hüvely. Körülöleli a farkamat, s ahogy lüktet orgazmuskor, valami eszméletlen érzés. Ahogy ráfeszül a sikamlós hüvely a farkamra, csodálatos érzés. Leírhatatlan, ahogy a két test összeolvad, hús a húsba csusszan, bőr a bőrrel érintkezik, egymás illatainak, ízeinek kavalkádja lengi be a levegőt, nincs rossz mozdulat, csak a tetőfokára hágott szenvedély és kéj szülte gyönyör érzése. Minden finom, minden hibátlan, amikor férfi és nő a testi szerelmet gyakorolja. Bár fizikailag érzed, a lelkednek legalább akkora orgazmust okozó tevékenység. F
2020. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mégis megpróbálhatnád szerintem"


Nem, nem lehet! Mint ahogy a repülés érzését se lehet leírni...

35F

2020. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nekem még nem volt kellemes... inkább szeretném elfelejteni.
2020. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet pontosan leírni, de egy forró és nedves farokra rásimuló dolog. Inkább belsőséges örömöt él át az ember, ahogy ütemesen mozog benne, vagy a csaj lovagol rajtad. Akkor viszont a kezeket kell használni.
2020. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 StevenUp ***** válasza:
100%
Mint amikor gyerekként két tazó volt egy zacskó chipsben
2020. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonymousreview60 ***** válasza:
#4,#5:+1
2020. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!