Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő, ameddig nem szexeltetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt nagyon csúnyán összevesztünk, azóta személyesen nem találkoztunk, telefonon beszélünk 2-3 naponta. Azóta nem szexeltünk, de kedvem sincs ahhoz hogy lefeküdjek vele. A kapcsolatuk első fél évében állandóan vele akartam lenni, nem telt úgy el nap hogy ne feküdtünk volna le egymással. Amiatt vesztünk össze, mert úgy érzem hogy nagyon komolytalan, nem foglalkozik az én érzéseimmel és szinte sose tudok rá számítani semmiben. 26/N

2020. jún. 15. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Akkor minek vagy vele még?
2020. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
De lagalább gazdag ugye?
2020. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Nos, ha ez a helyzet - nem kívánjátok egymást, azt gondolod róla hogy nem foglalkozik az érzéseiddel, csak néhány naponta beszéltek - akkor a ti kapcsolatotok már bőven kihűlt annyira, hogy ezt a szünetet a végtelenig kellene folytatnotok. Magyarán zárd le a kapcsolatot, ne raboljátok tovább egymás idejét mert felesleges. Váljatok el egymástól békében, amíg emberi hangon tudtok a másikkal beszélni - megadni mindkettőtöknek az esélyt, hogy olyan új kapcsolatot létesítsen amiben boldog lehet.
2020. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2 hónap, szülés után. Alapesetben 6 hetet szoktak javasolni, de ez persze egyénileg változhat egy kicsit, hogy ki mennyire érzi jól magát, és hogyan gyógyul.

Összeveszés miatti szexszünet nem volt, ha nem érzed magad jól vele, akkor keress mást.

2020. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3 nap

31N

2020. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3 hónap

L

2020. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Két és fél hónap. F
2020. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Két hét. A barátnőm nőgyógyászati problémái miatt volt ez a leállás, de így ez sem igaz. Ebben a 2 hétben párszor leápolt és volt hogy fürdés közben kiverte nekem. Persze a Te leállásod egészen más okból ered. Ez azért veszélyesebb mert minél tovább halasztjátok a probléma megbeszélését, annál nehezebb lesz megoldást találni rá, míg a végén egyszerűen átléptek felette. És tudod hogy az hova vezet.
2020. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pottehr válasza:
Nekem is ígyvolt, hogy egy idő után nem annyira kívántam már mint régen. Próbáltunk rá megoldást találni, de egyszerűen eltűnt a kémia, ezzel nemlehet mitcsinálni előbb utóbb úgyis szakítás lesz a vége ha nemkívánod.
2020. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3 hónap. Sok meló... talan sikerúl helyreállítani, de nem egyszerű. De a kérdező szituációja egészen más...


F28

2020. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!