Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti csináltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti csináltatok már ilyen perverz dolgot?

Figyelt kérdés

Régebben amikor pettingeltünk a barátnőmmel akkor általában úgy volt, hogy ő leszopott engem először aztán mikor én akartam őt kinyalni akkor nem engedte de nem értettem, hogy miért aztán a napokban történt, bevallotta nekem, hogy azért nem engedi mert szerinte rossz az "íze" a puncijának.

Mondtam neki hogy ugyan már a lányok mindig finomak 👌 amire húzta nagyon a száját de aztán tegnap este azt csinálta, hogy bedugta 2 ujját a puncijába és "lenyalatta" velem. Ezt most ne úgy képzeljétek el, hogy erőszakkal hanem mondogattam mondogattam aztán felnyúlt magának és így elém tartotta az ujjait, hogy akkor nyaljam le az ujjáról, ami meg is történt és egyáltalán nem is volt íze, el is mondtam ezt, de azt mondta, hogy csak nem akarom megbántani ő szerinte.

Tényleg nem volt íze, de lányok ti csináltatok már hasonló dolgot? Nekem ez már azért perverz egy kissé. Furán is éreztem magam, mint amikor egy csecsemőnek odaadják a cumit. 😃



#punci, orális szex, lány, csaj, pasi, srác, nyalás
2020. jún. 15. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez egyáltalán nem perverz dolog, de csináltam már ilyet.
2020. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért, hogy párom ilyet csináljon "ölni" tudnék :D
2020. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk fordítva van. 😀 Mikor a barátom megujjaz, velem nyalatja le az ujját. 😀
2020. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi perverzió nincs, teljesen okés - az is amit a #3-as ír (feltéve, hogy a lánynak is tetszik). A párod meg ne parázzon rá, ne legyenek komplexusai, mond meg neki azt üzenjük hogy a (tiszta, ápolt) p.ncinak van a legjobb íze a világon! :)
2020. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 StevenUp ***** válasza:
100%
Fele királyságom adnám ha a nő ezt csinálná velem
2020. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor is, 18/l
2020. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a perverz? Ez tök hétköznapi dolog.
2020. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez tok hetkoznapi...
2020. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a perverz?
2020. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
óóóó 🤔 oké, akkor ez nem az. 😃👍
2020. jún. 16. 09:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!