Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha orálisan elégítem ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha orálisan elégítem ki bárhogy a pasim, akkor ha elélvezett, akkor utána rögtön hagyjam abba vagy lehet "levezetést" tartani?

Figyelt kérdés
Fiúk ti hogy szeretitek
2020. jún. 15. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült elérni a pasidat. Azt mondja, rögtön hagyd abba utána. Kérdezz még, ha bármire kíváncsi vagy vele kapcsolatban, szívesen közvetítek.
2020. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egy kicsit lehet utána vele játszani. ;)
2020. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja, add meg a pasid telefonszámát és felhívjuk megkérdezni tőle ő hogy szereti - ha már te nem kérdezed meg tőle és nem figyeled a "jeleket" hogy meddig és hogyan jó még neki. Kis enyhe levezetés még mehet, de 15x érzékenyebbé válik a makk, sokan nem szeretik, inkább búj hozzá és kész.
2020. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Én barátom pl szereti, ha van egy kis levezetés :)
2020. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképp éli meg. Valaki nem bírja már utána, valaki meg szereti, ha nem azonnal lesz befejezve. De szerintem látni fogod rajta, ha már nem igényli tovább.
2020. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyén függő, de én pl. szeretem, ha még kicsit szop a csaj az elélvezés után.
2020. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én például utána már nem szeretem ha bármit is csinál.

Se levezetés, se semmi. Nekem utána már inkább fáj, ha nem hagyja békén.

De biztos van olyan aki szereti.

2020. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pottehr válasza:
Emberfüggő, de énis amint elmentem és még folytatja rendesen irritálni tud. de látnod kéne a jeleket
2020. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!