Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért annyira visszatetsző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira visszatetsző sokak számára hogyha egy férfi nem akar nyalni mert szerinte undorító?

Figyelt kérdés
Egy hónapja leírtam ide a véleményemet egy kérdéshez, és 38 leszavazást számoltam össze. Ez nagyon furcsa
2020. jún. 15. 13:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Én elfogadom,de akkor ne várja el,hogy leszopják. F
2020. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tudod összeszámolni, hogy hányan szavaztak le?
2020. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%

Mondok pár jó okot:

1) A többségnek nem undorító hanem nagyon is jó!

2) A szexben adni és kapni is egyformán öröm.

3) Azt gondolják, hogy az illető egy önző kis pöts, azt meg senki sem szereti.

2020. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%
Biztos van olyan csaj, aki nem szereti, őt nem fogja érdekelni. De a legtöbb nő nem ilyen.
2020. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Gondolom inkább idősebbek azok akik elvárják vagy szeretik.
2020. jún. 15. 13:43
 6/27 anonim ***** válasza:
29%
Nem hiszem, en 16 evesen is szerettem es most is.
2020. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
20%
Mert itt a többség femináci, akik szerint a férfinek kötelessége megtenni mindent, amit a nő parancsol. Mondom ezt úgy, hogy én szeretek nyalni.
2020. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%

Számomra nem visszatetsző, de kiábrándító. Az orál, oda-vissza szerintem az egyik legélvezetesebb része a szexnek. Másrészt nem értem hogy lehet bármi is undorító a másikon, azon az emberen akit szeretünk. Legfeljebb a popsilyuk, de azon kívül semmit nem tudok elképzelni. Az is inkább már belülről.


Az életkorral hogy sikerült összehoznod?


...és te valóban nem orálozol a nőnek...??? 😔

2020. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%

"Mert itt a többség femináci, akik szerint a férfinek kötelessége megtenni mindent, amit a nő parancsol."


Leírnád őszintén, hogy becslésed szerint a heteroszexuális férfiak hány %-a várja el az orális szexet a partnerétől, és a heteroszexuális nők hány %-a?


És leírnád az is, hogy ha egy pár két tagja közül az anális szexre az egyik partner nem nyitott, a másik viszont szeretné, akkor a nők vagy a férfiak közül próbálják többen ráerőltetni a másikra, manipulációval, érzelmi zsarolással rávenni annak ellenére a másikat, hogy neki ellenérzése,van ezzel kapcsolatban bármilyen okból, vagy potenciális káros egészségügyi következménye rá nézve?


Köszönöm, ha ezekre tényleg őszintén válaszolsz.

2020. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a ffiak nagyresze nem szeret nyalni, de az oralt szivesen fogadjak: legalabbis ahogy a sajat tapasztalatom / bnok ill baratok beszamoloi alapjan leszurtem. Ez engem amugy egyaltalan nem zavar, mert en nem vagytam ra soha, viszont csinalni imadom. 🤷‍♀️
2020. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!