Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen büntetéseket, alázásoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen büntetéseket, alázásokat tudna egy Domina csak lábbal? Ilyenektől elmenne a szolga kedve a fetishétól?

Figyelt kérdés

Kézenfekvő, hogy taposni tudja a szolgát. De ezen kívül mit lehet vele "eljátszani"? Az se baj, ha nem élvezi, hanem tényleg büntetésként éli meg. Pld "mélytorkoztatni" lábbal, amennyire a szolga száján egy lábfej lefér. Taposni is lehet annyira durván ugrálva, hogy akármilyen perverz, ne élvezze.

Van az a szint, amitől besokall, és elege lesz a saját lábmániájából? Ha megtapasztalja, hogy ez már nem is olyan élvezetes?



2020. jún. 15. 13:29
A kérdező szavazást indított:
Van ötletem durva büntire, kifejtem válaszban.
Nincs az a perverzió amiről ezeket le lehet szoktatni.
Kit érdekel, mire élvez, amíg nekem jó amit játszok vele.
Csak még durvább, perverzebb lesz tőle, rászokik az újra is.
Ne szokjon le, minek. A vágyai miatt is csak jobban szenved.
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

"a szolga száján egy lábfej lefér"


úristen... mindig meg vagyok győződve, hogy már minden borzalmat olvastam, aztán kiderül, hogy mégsem

2020. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Az arcára állna teljes súllyal mind a két lábával? Nem kell ahhoz ugrálni, csak egyensúlyozni. Csak úgy ott álldogálhat kényelmesen ameddig csak akar. Közben valamivel elfoglalja magát a domina, ne kelljen unatkoznia szegénynek, :D pld telefonozik. De azért lenne egy fogadásom, hogy melyikük bírná tovább...
2020. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az leszoktatná?
2020. jún. 15. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:

"Az leszoktatná?"


Próbáld ki!

2020. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is foglalkoztat, mert lábfétises vagyok:(. Szerintem nem szokna le róla, nem menne el a kedve tőle (max. egy kisebb időre alábbhagyna a vágyakozás), bár létezik az úm. megcsömörléses technika, miszerint az imádat tárgyával undorig találkoztatják a fétisest.
2020. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Nos, én nem vagyok se betegesen lábfetisiszta, se durván szubmisszív, de egy exbarátnőmnek annyira imádtam a kecses, szép alakú lábfejét, és az illatát, tapintását, hogy néha megkértem, álljon az arcomra teljes súlyával (78 kilós, 190 centis sportolónő volt). Megállni nem tudott az arcomon, mert lecsúszott volna, de oldalt megfogta a falat, és úgy stabilizálta magát. Eléggé éreztem a koponyámon a súlyát, de tetszett a játék, és egyáltalán nem vette el a kedvemet a dologtól. Aki ehhez még lábfetisizta is, annak miért venné el?
2020. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os megmondta a tutit. Csak azt nem értem, hogy 2-est ki miért szavazta le ezek után...
2020. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A szolga férfi vagy nő?

Ha férfi, egy jó erős egész éjszakán át véletlenszerűen tartó lábbal, cipővel való cbt lehet megtenné a hatását. Meg kéne be a lábfejedet erős Pista szósszal és úgy rakd a szájába :)

2020. jún. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!