Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez nem gáz orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem gáz orális szex közben?

Figyelt kérdés

A párom miközben csinálta nekem lent írt neki a barátja. Azt mondta bocsánat most meg kell nézzem. Én meg ott feküdtem hogy most ez komoly.. Aztán folytatta

megint írt megnezte majd letette. Azt mondta muszaly volt megneznie mert lehet jött volna át és nehogy ránk nyisson vagy valami. Merthogy mondta neki hogy bármikor bejohet nyitva van a kapu. De nem is volt nyitva akkor úgyhogy nem értem miért volt annyira fontos vissza írni közben. Szerintetek bunkósag?


2020. jún. 16. 06:47
1 2
 1/11 alonelyman ***** válasza:
72%
Annyira gáz,hogy ilyen gyökeret rögtön ott hagynám akinek fontosabb a szaros telefonja mint én
2020. jún. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Máskor nem csinált ilyet pedig. Kicsit érdekes volt ez a helyzet..
2020. jún. 16. 06:59
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha én szopok bárki írhat nem foglalkozok vele. Ez szerintem nagyon gáz.
2020. jún. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na most te a csaj vagy és a haverja írt a pasidnak? Mert ez gáz nagyon. Ha te pasi vagy, és a csajnak írt a barátja, akkor meg ketten vagytok gázak. Hamár megcsalom a párom, nem úgy, hogy bármikor rámnyithat.
2020. jún. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok és a párom csinálta nekem miközben írt a haverja neki. És azt hitte akkor jön át és vissza írt neki közben mert nem akarta hogy ránk nyisson
2020. jún. 16. 07:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát érdekes...
2020. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen bunkóság! Ha előtte nem volt ilyen, akkor beszéld meg vele hogy neked ez rosszul esett.


24/F

2020. jún. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
77%

Ez a viselkedés minősíthetetlen... ne legyél olyannal aki nem 100%-osan rád figyel egy szerelmeskedés során.. legközelebb mikor majdnem elmenne mond neki hogy jaj bocsi írt egy barátnőm 😂

22/L

2020. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy megy, hogy a barátnőm ír helyettem, ha épp tele a szám vele :D
2020. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha most tényleg azért volt, mert tudta, hogy jön át és lehet azért írt, mert ott áll a kapuban, akkor úgy is meg kell állnotok, mert ha nem válaszol, akkor telefonál, csörög és megy a kapucsengő.
2020. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!