Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki lehet bírni egy egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet bírni egy egész életet szex nélkül?

Figyelt kérdés

Nem sikerül barátnőt találnom. Nem csak a szex hiányzik hanem a szeretet is. Meg persze az is hiányozni fog hogy szeretnék majd családot is, de így sosem lesz. Meg a magány ami még nagyon rossz.


Először 20 évesen voltam lánnyal, de csak egyszeri alkalom volt. Azóta nem találtam senkit.


2020. jún. 16. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ki fogod bírni a hátralévő életed szex nélkül, bár nagyon rossz lesz.
2020. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha korán meghalsz,az biztosra kizárható,hogy nem a szexmentes élet tette be neked a kaput.
2020. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fizikailag ki lehet bírni, nem lesz tőle anatómiailag bajod, csak épen minek? Érzelmileg viszont... speciel nem akarnék boldogtalanul élni, főleg ha tudom hogy tehetek is ellene.
2020. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Attól, mert most ez a helyzet van, nem jelenti azt, hogy öt év múlva is ez lesz a helyzet... nagyrészt rajtad múlik amúgy.

Ne fektess túl nagy energiákat ebbe a fantasztikus önsajnálatba!

2020. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Változtass magadon, a kinézeteden, legyél igényesebb. Nem sajnáltatni kell magad hanem változtatni. Hidd el jobb lesz. Egyébként meg szeretet nélkül nehéz boldogan élni
2020. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
ahogy #5 is mondja változtass magadon! Ez legyen életed mozgatórugója, mert az önsajnálat nem jött be. Tedd oda magad, és nézz vissza majd 5 év múlva mennyi minden fog változni.
2020. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek a "nem találtam senkit"-nek egy rákfenéje van: keresni kell :P
2020. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!