Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszon évesen kapcsoltban és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszon évesen kapcsoltban és szexben sem volt részem. Normális ha elképzelhetetlennek érzem hogy egyszer én is rendszeresen fogok szexelni mint mások?

Figyelt kérdés
Tizen évesen azt gondoltam majd el jön az idő, és jön minden magától. De már túl öregnek érezem magam ahhoz hogy nem volt még barátnőm. Ha már lett volna barátnőm akkor nem lenne ilyen hülye gondolatom szerintem, de így azt érzem hogy nem fog nekem összejönni semmi.
2020. jún. 16. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Huszonévesen nem vagy még öreg. Aggódj majd akkor ha kétszer ennyi idős vagy és még mindig semmi
2020. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen jellegű kérdés van csemegézz már belőlük.
2020. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Nem normális, ha már te elképzelhetetlennek tartod, akk nyílván úgy is állsz hozzá. Így meg esélytelen.

L

2020. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!