Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan is amikor egy nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan is amikor egy nőt egy kisebb szerszámú férfi hódít el egy nagyobb farkú férfitől?

Figyelt kérdés
Arra szoktak inkább példát írni, hogy voltak picik, de jött a nagy, nagy ő és vele akart maradni a nő? Fordítva is szokott lenni?

2020. jún. 17. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Mert a hódítás úgy működik, hogy megmutatom a farkam és a nő az alapján dönt?
2020. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki a farkával akarna meghódítani, esélye sem lenne..
2020. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem, de többen ezt írták, hogy kisebbet nagyobbra cseréltek le mert a szex jobb, de van a fordítottra is példa?
2020. jún. 17. 10:18
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem a méret a lényeg, de velem pl ez történt és vele jobb is a szex mint a nagyobbal rendelkezővel volt.
2020. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Velem ez volt. A kisebbel jobb is volt a szex.
2020. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
A hódítás, és a farok mérete hogy jön össze? Ha nem szexkapcsolatot keresel, akkor ismerkedés alatt fel sem merülnek a méretek.
2020. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora különbségre gondolsz? 20cm után 10cm vagy 17cm után 16cm nagyon nem mindegy.
2020. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Igen, sőt nagyon is van ilyen. Eleve az ismerkedési fázisban, amikor a szimpátia, a vágy kialakul még szóba sem kerül a péniszméret. A nők Férfira vágynak és nem a farokméretre.


Hogy saját példát is írjak. Az egyik szeretőmnek mellettem is volt pár szeretője (az erkölcsi kérdéseket ne firtassuk, erkölcscsőszök kíméljenek). Az egyiknek +20-as mérete, mégis amikor azt mondtam nekem X nap a jó és a másik pasinak is csak az a nap volt jó, akkor szemvillanás alatt inkább velem volt mint a másik fickóval.

2020. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Én rendszeresen így hódítok, sokan drága ruhákban meg sportkocsikkal próbálják felhívni magukra a figyelmet, én csak megcsóválom a kis 14 centist és egyből akad lány, aki dobja miattam a csávóját.
2020. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Amig ilyen ketdimenzios a gondolkodasod, addig nem fogsz tudni kitorni az otthoni maszturbalas meghitt vilagabol.
2020. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!