Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Mi lenne a reakciótok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi lenne a reakciótok erre?

Figyelt kérdés

Nyomkodnátok a szerelmetek telefonját és találnátok egy külön mappát gyönyörű, igényes női talpakról, lábfejekről, melyeket instagramról mentett le. 98% képek, 2% videók.

A férfi lábfétises, de eddig nem mondta nektek, mert fél a reakciótoktól, hogy élből elutasítjátok.

A kérdés viszonylag friss (1 éven belüli) és régebbi kapcsolatra is vonatkozik (1 évnél hosszabb ideje vagytok együtt)


Jöhet kor is.



2020. jún. 17. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

semmi az ő dolga, engem nem rángat bele a fétisébe az biztos

főleg az itteni agymenések alapján

ha rám akarná erőltetni, akkor csere

2020. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem érdekelne, ez egy olyan fétis amire egyáltalán nem lenne szerintem senki féltékeny, hiszen csak lábak, nem a szexhez kapcsolódik közvetlenül. Ezért biztosan nem küldeném el ha szeretem.

20N

2020. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem érdekelne.
2020. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Velem ez megtörtént csak nem làbfétis témában, hanem "femdom" tartalmakat találtam a pasim gépén. Izgalmas volt hogy valami titkára bukkantam, ha lábfétises dolgok lettek volna is ezt mondanám.
2020. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Kicsit mérges lennék, hogy nem bízik meg annyira a másikban hogy meg tudja mondani mik a vágyai, fétisei. Ha ezt titkolja akkor még mit, ennyire nem Férfi hogy meg tudja mondani mik a vágyai???
2020. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Kezdeném azzal, hogy soha nem turkálok senki telefonjában tehát ha ilyet is “rejtegetne” a párom akkor sem jutna soha tudomásomra.

De ha valamilyen véletlen folytán látnám ezt a mappát akkor megkérdezném, hogy ha ilyenre van igénye akkor miért nem jelezte felém? Partner vagyok szinte mindenben, footjobbal is van tapasztalatom. Nem lennék mérges de egy pár pillanatig biztosan csalódottságot éreznék, hogy nem avatott be az ilyen vágyaiba pedig tudja, hogy nyitott vagyok.

2020. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Rosszul esne, hogy nem meri/akarja elmondani a vágyait.
2020. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elmondanám, csak tartanék a reakciótól, de látom, hogy nem kell. Köszönöm Hölgyek. 🙂
2020. jún. 17. 13:25
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem haragudnék meg és nem is vetném meg emiatt. Viszont szerintem aggódnék, hogy ha rajtam akarná kiélni ezt miután nagyon rondácska lábfejeim vannak és volt már, hogy valaki konkrétan társaságban hangosan megjegyezte, hogy ilyen ronda lábfejet még sosem látott. :( Viszont nem akarnám a saját komplexusom miatt elrontani az örömét, úgyhogy próbálnék erőt venni magamon.
2020. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem értem, hogy mit nem lehet ezen elmondani egy év alatt a partnerednek. Az összes eddigi barátnőm az első együttlét során megtudta rólam, és soha, senkit nem zavart, hogy a talpát puszilgatom, nyalogatom szex közben. Mit kell ezen szégyellni? Egyébként is, hogy a fenébe bírod ki lábfetisisztaként, hogy egy évig nem nyúlsz a barátnőd lábaihoz? Beleőrülnék. Szerintem elég nagy éretlenségre meg őszintétlenségre vall, amit írsz, és ez az igazi probléma, nem az érdeklődésed. Milyen kapcsolat az, ahol egy ilyen alapvető vágyat ilyen hosszú ideig elnyom az egyik fél?
2020. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!