Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki teljesítene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki teljesítene egy ilyen kérést a barátjának/párjának?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy engem nagyon izgat ha alázzák a pénisz méretem (leginkább írásban) és csak ha őszintén, az az nem azért írják mert én azt kérem hogy gondolják azt, hanem tényleg kicsinek gondolják. Nem tudom hogy ez fétis vagy mi, nem lényeg de szerintetek ehhez partnert hol találhatok? Mármint beszélgetőpartnert? Szerintetek ez nagy kérés lányok? :) Egyszer beszéltem itt egy hasonló sors társammal, csak sajnos ő is fiú volt. 20/F

2020. jún. 17. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval mutogatni akarod?!

Burkolt fogalmazás....

Nekem nehogy elküldd,ffi vagyok!

2020. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ugyanis azzal, hogy alázom és pocskondiázom (akkor is ha kéri) a férfiassága egyenesen arányosan csökken a szememben. Biztosan van olyan domina hajlamú nő akit ez izgat de az nem én vagyok.
2020. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A történet ott bukik, hogy írásban akarod - aki a párod az meg nem írásban kommunikál hanem személyesen.

Egyes dominák repertoárjában ez is szerepel - mármint a szub ffi férfiasságának verbális (és gyakran fizikai) alázás is. Ha erre vágysz akkor eleve dominát keress. Nem domina nő igencsak meglepődne egy ilyen kérésen (s nem valószínű hogy teljesítené, inkább férfiatlannak tartana és partnert váltana).

2020. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, akkor hagyjuk is, nem is kérdeztem semmit. Lehet rosszul fogalmaztam meg viszont a kérdésemet is.
2020. jún. 17. 13:39
 5/7 A kérdező kommentje:
1# Szóba sem jött a mutogatás. Soha nem küldtem senkinek róla képet és nem is fogok.
2020. jún. 17. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem! Mivel engem ez nem izgat, nem tudnám élvezni, és senkit sem tudnék megalázni emiatt.
2020. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm és ezt meg is értem, én sem tudnék alázni senkit, de ez valamiért izgat. Köszönöm a választ. :)
2020. jún. 17. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!