Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről, nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, nagyon elítélendő a hozzáállásom?

Figyelt kérdés
Volt egy 3,5 éves kapcsolatom, aminek tavaly augusztusban lett vége. Utána felregisztráltam Tinderre, gondoltam hátha találok egy helyes pasit, de semmikèpp nem párkapcsolatot kerestem. Azóta is használom az appot, hetente 1-2 fiúval szoktam találkozni általában szex miatt, vannak páran, akivel ismételrtünk utána párszor. Tartós kapcsolatra nem vágyom, most ez így tökéletesen megfelel nekem. Baratnőim, ismerőseim közül viszont sokan most szülnek vagy házasodnak, nem értik meg, hogy én most nem akarok tartós kapcsolatot és rosszallóan néznek rám, mikor elmondom, hogy csak Tinderes randipartnereim vannak. 20-as éveim végén járok.

2020. jún. 17. 13:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek elítélendő, valakinek természetes. Teljesen egyéni "ízlés" dolga.

Véleményem szerint ha neked most erre van szükséged, akkor ahhoz senkinek semmi köze, és nincs senkinek joga megítélni téged.


27/f

2020. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Ez a te életed, neked kell tudni mi a jó.. Fiatal vagy, éld ki magad. Jó neked is, a partnerednek is, meg alapvetően azt csinálod amit élvezel. Kit érdekel ki, hol jár az életben? Majd 3-4 év múlva akkor te is szülsz, meg házasodsz, most csak élvezd az életet, ne méregesd magad másokhoz.
2020. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
A hozzáállásodban semmi elítélendő nincs az egyetlen baj szerintem az, hogy nem a huszas éveid elején csinálod hanem a végén. 23F
2020. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki a saját egyedi erkölcsrendje alapján áll hozzá. Szóval, most akkor döntsd meg el hogy mások életét éled, vagy a sajátodat??? Ha neked így jó, így érzed jól magad, akkor egészségedre (gumit viszont használj). Másnak meg semmi köze hozzá!!! Nehogy már megfelelési kényszerből házasodj/szülj gyereket. Majd eljön az ideje amikor eljön, amikor úgy érzed, addig meg élj, élvezd az életet!
2020. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%

Nem sok köze van hozzá másoknak,majd a jövendőbelid eldönti,hogy kellesz-e így neki.

Ha olyat fogsz ki természetre mint én,akkor a múltad miatt nem fogsz neki kelleni.

2020. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Tartós kapcsolatban, minimum 3 év együttélés után szülnék, kizárólag esküvő után,ilyen téren elég határozott elképzeléseim vannak, de úgy érzem, hogy ez 5-10 éven belüli realitás, nem most.
2020. jún. 17. 13:39
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Ismered a mondást: amíg az Igazira várunk, addig az esélyesekkel is jól érezhetjük magunkat :)
2020. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Felesleges ebből arra asszociálni, hogy milyen lehetek egy kapcsolatban, a 3,5 éves kapcsolatom előtt is hosszabb kapcsolataim voltak, senkit nem csaltam meg és nem is fogok, nálam ez az egyik legsúlyosabb bűn. Most viszont kiélem magam kötöttségektől mentesen.
2020. jún. 17. 13:42
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
A hozzáállásodban semmi elítélendő nincs az egyetlen baj szerintem az, hogy nem a huszas éveid elején csinálod hanem a végén. 23F
2020. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ugyanezt leírtad már a korábbi kommentedben. Miben változtatna a dolgon, ha a 20-as éveim elején csináltam volna?
2020. jún. 17. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!