Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavarna titeket, ha a kiszemelt pasiról kiderülne, hogy régebben az egyik hobbija erotikus történetek írása volt?

Figyelt kérdés
Bár már nem csinálom, de régebben szokásom volt erotikus novellákat írni, amiket aztán feltettem pl. a tortenetek.hu-ra. Különösebb célom nem volt velük, egyszerűen kíváncsi voltam, mások hogy értékelik azt, ahogy leírom a fantáziáimat. Ez mennyire lenne taszító számotokra?

2020. jún. 17. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Se előny se hátrány nem lenne.
2020. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, de nyilván nem mindegy mik voltak a történetekben, az azért árulkodó lehet.
2020. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semennyire nem zavaró - viszont akkor mutassa meg, hogy látni lehessen mik a vágyai, fantáziái.
2020. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A történetekben semmi különösebben extra, perverz dolog nem volt, "sima" heteroszexuális, néha leszbikus együttléteket írtam le némi körítéssel.
2020. jún. 17. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem zavarna, sőt, nálam voltaképp jó pont, elvégre arról árulkodik, hogy az illetőnek van fantáziája, szorult belé több-kevesebb kreativitás. Ha ennek tetejében még jól is fogalmaz az illető, az meg kimondottan szexi.


Továbbá valahol meg is tudom érteni az efféle ambíciókat, tekintve, hogy én meg főleg rajzok formájában élem ki a máskülönben kivitelezhetetlen szexuális fantáziámat. :D Megosztani pedig én is azért szoktam őket, mert kimondottan élvezem, ahogy mások reagálnak rá, beleértve az esetleges kiakadásokat is.


Írásokkal is próbálkoztam, illetve próbálkozok néha, azonban ott gyakorta elveszek a részletekben, ennélfogva pedig sosem sikerül befejeznem semmit.

2020. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna. El is olvasnám, hogy tudjam milyen szinten van a szexuális kultúrája és fantáziája.

Nem taszító, a szexchat is hasonló dolog.

2020. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, semmi gond nincs vele, jó a képzelő erőd, ennyi.

Privát ban küldhetnél néhányat.

2020. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!