Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már hogy egy extrém szexuális játékszert megtalált a párod vagy lebuktál mikor használtad? Mi volt az? Hogyan kezeltétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

persze nem csak vibrátorra gondolok.

pl különféle bdsm eszközök, fetish cuccok, butt-plug... vagy mondjuk férfiak esetében prosztatamasszírozó, műp . nci, stb



2020. jún. 17. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Pont most szeretnék ilyesmit beszerezni, de nem akarom hogy megtalálja...
2020. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze - de együtt szoktuk venni, nehogy már titkolózni kelljen. Akkor mi a francért vagyok vele, ha a szexualitásom nem tudom vele megélni? Érdekből, megszokásból? Na úgy meg nincs értelme élni.
2020. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

1-es!

Mit akarsz venni? És miért akarod eltitkolni?

2020. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
1-es vagyok. Egy nagy dildót amivel tágítanám magam néha (pasi vagyok), de barátnőmet nem izgatja az ilyesféle dolgok
2020. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Én egy Szent András keresztet és egy állókalodát tartottam három éven át a közös, 28 nm -es garzonunkban úgy, hogy a barátnőm nem vette észre. Az állókaloda a fürdőszobában volt, és azt hitte, kézműves fa törülközőtartó, mert a lukaiba tűrve tároltam a törülközőket, a kereszt meg a nappaliban volt, arra szereltem fel a 60 inches OLED tévét, így nem látta. Amikor egyszer véletlenül kigurult a táskájából egy láncos mellcsipesz, és bevallotta, hogy azzal szokta magát izgatni maszti közben, megmutattam neki az állókalodát és a Szent András keresztet, és ki is próbáltuk este, azóta használatban vannak.
2020. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Modern OLED burzsuj vs Plasma gang
2020. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eggyütt veszünk ilyesmit.
2020. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!