Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, az arcszőrzet szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, az arcszőrzet szexuálisan vonzó vagy taszító egy férfin?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 11:14
A kérdező szavazást indított:
Inkább vonzó
Inkább taszító
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon vonzó számomra, de inkább a pici borosta. :)
2020. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem taszító, annak ellenére, hogy most divat.
2020. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Borosta 😍

Körszakáll, bajusz 🤮

2020. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ mennyi az az arcszőrzet. Borostát szeretem, de a nagy szakáll már nem tetszik.
2020. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A borostát szeretem, szerintem nagyon szexi. Viszont a hosszabb szakáll már nem tetszik.
2020. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ... van akinek jól áll, van akinek meg nem. Az összhatástól, kisugárzástól függ. Ld. Gerald Buttlernek jól állt a 300-ban, de keress rá a google-n Leonardo di Caprióra hogy néz ki szakállasan civilben (szerintem borzalmas - más kérdés hogy van akinek szakáll nélkül sem tetszik).

Egyébként meg szubjektív, kinek a pap, kinek a papné, van aki irtózik a szakálltól, borostától, másnak meg férfias hatást kelt.

2020. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, látni kéne. Valakinek jól áll valakinek nem. Inkább borostás legyen, a szakáll nem tetszik.
2020. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem eszméletlen vonzó, ha volt is párom, mondtam neki hagyja meg. A mostani páromnak is van, egyszer borotválta le, nem tudtam rendesen szeretkezni vele, mert nem tetszett úgy. Szerintem nagyon férfias a szakáll és mikor még ismerkedtem, akkor is egy előny volt ha van neki
2020. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Borosta tetszik,de a bozontos szakál meg bajusz,az nem nyerő.
2020. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem irtó taszító, a pici borostától kezdve a szakállig minden.
2020. jún. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!