Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, tetszenek a (fiúsan)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tetszenek a (fiúsan) rövid hajú nők, szexuálisan izgatók, Nőként mennyire van sikeretek ilyen hajjal?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem tetszik, de vannak azért kivételek. A többségen vagy fiús, vagy öreges hatást kelt. (pedig ha nő lennék, esélyes, hogy elég rövid frizurát hordanék, fő a praktikum)
2020. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Arc függvénye, hogy tetszenek e. Volt már rövid hajú barátnőm akinek nagyon jól állt, állati szexi volt
2020. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem, a rövid haj nőietlen, nálam alapból kizáró ok, nem is ismerkedem rövid hajú nővel.
2020. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Imádom!

Mindenkinek egyéni az ízlése, így nagyjából ugyanannyi esélye van egy nőnek hosszú vagy rövid hajjal.

Érdekes, mert nekem a fiúsan rövid hajú nők és a hosszú hajúak tetszenek. A közepes haj már kevésbé. Természetesen, nem a haj hosszán múlik a vonzódás, a szimpátia!

A rövid hajú, felnyírt tarkójú, vékony - sportos csajok viszont szexuálisan izgatóan hatnak rám. Volt nem egy ilyen stílusú barátnőm. (Akad olyan párom, aki sperma rajongó volt. Nem csak arcára, hanem tarkójára is lehetett lőni. ;-) Izgató különlegesség volt!)

2020. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az összkép a fontos (arcforma, szemek elhelyezkedése, testalkat, kisugárzás stb.), láttam már olyan rövid, tüsi hajú lányt akinek nagyon jól állt (karakteres arc, hatalmas kék szemekkel amit a rövid haj kiemelt), s rengeteg olyan lányt akinek meg borzalmasan :(

A kisfiús kinézet viszont nem áll jól - legalábbis nekem nem tetszik, mivel a nőket szeretem és nem a kisfiúkat.

2020. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem tetszik , főleg hogy egy rövid hajú csajjal volt egy nagyon intenzív szeretői kapcsolatom. 42F
2020. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem tetszik.

Nem nőies és öregít is.

2020. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Nőként régen nekem is a hosszú haj sztereotípiát nevelték belém. Felnőtten határoztam a rövid haj mellett, nem bántam meg. Különböző fazonok voltak már, a felnyírt tarkó kellemes érzés, sőt, mondhatom, számomra is van izgató hatása. Kezelhetősége nagyon praktikus. Gyorsan mosható, gyorsan szárad, nem lóg bele, nem akad bele, nincs útban mint a hosszú haj. Hátránya, gyakran kell járni fodrászhoz. Férjem nyírja a kamasz fiúnk haját. Korona itthon tartózkodás alatt levágta nekem is. Tökéletes lett! Ezentúl nemigen járok fodrászhoz csak, ha új fazont szeretnék.

Soha nem volt hátrányom ismerkedésnél a rövid hajam miatt!

2020. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapbol nekem se jonnek be annyira, de mindig van egy egy csaj, akinek megis jol all es tetazik rajta. Ez a tipikus pelda arra, hogy egyben kell nezni a dolgot. Mindenkinek mashogy all jol, es mindenki a sajat modjan szep.
2020. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. én szeretem ha hosszú.
2020. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!