Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti is kaptok kéretlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti is kaptok kéretlen meztelen képet csajoktól,vagy ez csak pasiszokás?

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már.
2020. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon.

Szerintem ez a különbség egyszerűen abból ered, hogy míg a férfiak szexualitása erősen vizuális, a nőké nem igazán. Így azok a férfiak, akik nem sokat tudnak a nőkről, azt hiszik, hogy így lehet hódítani, esetleg cserébe szintén képet kapni, vagy csak egyszerűen pozitív visszajelzést szerezni. Aztán az értelmesebbek megtanulják, hogy a nők nem így működnek, a kevésbé értelmesek meg küldözgetik a képeket, és csinálják egészen addig, amíg komolyabban meg nem ütik a bokájukat az ilyesmi miatt.

2020. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Életem első képcseréje úgy volt, hogy a lány kért tőlem képet, nekem eszembe se mert volna jutni ez a téma. Úgyhogy a lányok is kiváncsiak :) Kéretlen képet egyszer kaptam csak, de nem full meztelenül, csak nagyon-nagyon kint volt a dekoltázs, épp hogy picit takarta a bimbókat :D
2020. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
18/4,5 a szerszámom.
2020. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Kaptam már jó párat, persze. Mondjuk pöcsfotóból többet, annak ellenére is, hogy férfi vagyok, csak ezt néhányan nem veszik észre, vagy félreértelmezik. :D Illetve a nőknél azért nem az a jellemző, hogy már a nyitóüzenetben küldik magukról a fotót, mint a pasik a farkukról, hanem inkább némi beszélgetés után jön el ez a pillanat, de ettől függetlenül tényleg többször előfordult már, hogy kéretlenül és váratlanul kaptam ilyen képet vagy képeket. ;)
2020. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%

A nők mutogatják magukat igazán, csak játszák a szende szüzet.

A vöröset ajánlom...

2020. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Még nem kaptam.
2020. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem kaptam. Szerintem ez csak a pasik szokása.
2020. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kaptam, de nem zavarna ha valaki meglepne. Gondolom inkább mi férfiak vagyunk a mutogatósak :D
2020. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam még kéretlenül. Mondjuk nem uis küldtem kéretlenül,az is igaz
2020. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!