Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire és hogy készüljek előzete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire és hogy készüljek előzetesen, ha holnap végre megvalósul a bakancslistás vágyam és 3 pasival leszek egyszerre?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat szeretnék, ítélkezésmentesen!

2020. jún. 19. 08:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Fürdés,beöntés,análdugó ha szereted...az egy plusz meglepi lesz a pasiknak
2020. jún. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Fajdalomcsillapito es egy bot. Hogy ha esetleg nincs aki hazavigyen tudj mire tamaszkodni. Tudod, ha esetleg nehezedre esne a jaras:'D
2020. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Ami a bakancslistámon van, azzal tisztába vagyok, hogy mivel jár!
2020. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Arra készülj hogy nagyon csúnyán meg leszel....... 🍆😊
2020. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2020. jún. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

ugyanúgy mintha 1 pasival lennél

hát mire készülj? ha nem vagy tisztában vele mi fog történni, akkor sodródsz majd az árral

2020. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Azért botra és fájdalomcsillapítóra biztosan nem lesz szükségem. Játékszerekkel készülök (vibri, plug, bimbócsipesz, bilincs), valamint vettem egy új szett vörös csipkés fehérneműszettet is. Megyek edzeni ma és a holnapi nap is, valamint a kajálni is mérsékelten fogok, jóformán csak zöldséget és húst, remélem sikerül kihozni magamból a legjobbat és nagyon tetszeni fogok a 3 pasinak.
2020. jún. 19. 09:24
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne edz elotte 1 napig. Mert faradt leszel. Izmosabb 1 nap alatt nem leszel, de cserebe elfaradsz es izomlazad lesz. Inkabb nyujts, h hajlekonyabb legyel es konnyebben tudjanak pakolni. Hidd el, ha harman vannak ez meg jol fog jonni. :)
2020. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
31%
Belőled is csinált volna apád inkább hokedlit.
2020. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem se edz elotte. Csak lefarasztod a tested. Nem attol az egy napi tornatol fogsz mar jobban kinezni.

Igazabol nem nagyon van mit keszulni extrat, mint egy pasira. Furdes, par jatekszer ahogy irtad, es anal keszulodessel jaro dolgok, plusz zsepi vagy kendo kello mennyisegben.

Ui majd kerjuk a beszamolot

2020. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!