Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha a csiklótokat vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a csiklótokat vagy a hüvelyeteket ingerlik ugyanazt érzitek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 17:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
87%
Maga az orgazmus pillanatai ugyanolyanok, de én pl. a csikló orgazmust jobban, erőteljesebben érzem. Az orgazmusig vezető út is nagyon különböző érzéseket jelent.
2020. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Melyik a jobb?
2020. aug. 12. 10:04
 23/34 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen más a kettő.

A csiklói erősebb, de rövidebb. A hüvelyi gyengébb de hosszabb.

De pl ez csak nálam, emberenként változhat.

De ha a 2 orgazmus ugyan az lenne nem lenne más a kiváltásának a helye és nem lenne ennyire más érzés.

Az hogy melyik a jobb az ízlés kérdése

2020. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

De, akkor alapjábavéve egyforma, nem?

Csak egyik az erősebb, a másik gyengébb. De érzés Önmagában ugyanaz, nem?

2020. szept. 4. 21:26
 25/34 anonim ***** válasza:
86%

Nem, nekem nem csak erősségében tér el a kettő. Csiklóval csak kis bizsergést érzek ott a csikló környékén pár másodpercig, aztán így ennyi, kb egyenértékű azzal, mint mikor megvakarsz egy régóta viszkető szúnyogcsípést. Hüvelyinél meg a gerincemben érzem, az egész testem belelüktet, ott lokálisan meg nem is tudom leírni, de nagyon különleges érzés. Kicsit mintha begörcsölnének ott az izmok, vagy nem is tudom, érzem, ahogy full rászorítanak a péniszre, és ez adja a gyönyör legjavát.


De látod, nem lehet általánosan kijelenteni, hogy melyik milyen, melyik a jobb, ezek olyan szubjektív dolgok, hogy nem létezik egy igazság.

2020. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Igen, akkor gondolom kinek milyen.
2020. szept. 5. 08:41
 27/34 anonim ***** válasza:
62%

Nem.

A hüvelyi orgazmusnál szinte az egész testem beleremeg, csikló orgazmusnál pedig olyan, mintha egy villám csapna belém, de csak azon a részen.

2020. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nincs csikló orgazmusom, sőt, ha túl sokáig húzzák, inkább kellemetlen. Hüvelyinél viszont konkrétan a csillagos ég szakad rám és sikítok...
2020. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
De az érzés egyforma, nem? Vagy hasonló?
2020. szept. 20. 15:25
 30/34 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2020. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!