Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ki szereti izgatni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ki szereti izgatni, fogdosni a saját cicijeit? 20/F

Figyelt kérdés
Akár masztizás közben vagy szexközben kényeztetitek saját melleiteket? Beindít benneteket? Mit szoktatok csinálni vele, és mennyire izgat fel benneteket a saját cicitek kényeztetése? Kort írjatok hozzá!

2020. jún. 20. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Mivel a barátom szereti ha simogatom magam szex közben, így szoktam. 18/l
2020. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Igen

28

🙂

2020. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%

Miért érdekel ez téged????

Nehogy azt hidd hogy én leírom neked a szexuális életem hogy mit kezdek magammal, amire te örömmel vered a "szerszámod"...

Azért nem vagyok hülye hogy leírjam... tudod mikor...

És ahhoz sincs közöd hogy hány éves vagyok.

Fiatal és kész!!!!

Annyira elegem van az ilyen melles kérdésekből, komolyan mondom!

Nektek pasiknak más témátok nincs, csak a mell???

2020. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válaszoló: azért érdekel engem, mert pusztán kíváncsi vagyok. Én azt gondolom, hogy itt GYK-n azért van bárkinek joga kérdezni, mert ez egy olyan oldal, ahol az ember feltesz olyan kérdéseket, amiket alapból vadidegeneknek nem mer, nem akar. Azt akarom itt megtudni, hogy általában a lányok/nők mit szeretnek szexuálisan, kb mennyi idős az átlag és ez ehhez lehetséges hely. Nyilván én személyesen nem ismerhetem a válaszolókat, mint ahogy téged sem, nem foglak felkeresni, nem foglak zaklatni sem stb. Annyit akarok megtudni, hogy a nők mit szeretnek ennyi. Másrészt mit keresel itt, ha neked a kérdésem sérti a szexualitásod? Mások válaszoltak normálisan lásd: 1-es és 2-es válaszoló. Tehát ha nem tetszik akkor ne is böngésszed a szexualitás kategóriát, válassz mást. Köszi.
2020. jún. 20. 21:51
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

3-as

Nézd már meg milyen kategóriában vagy. Ha nem akarsz erről beszélni, akkor mit keresel itt?

2020. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Tudom hogy szexualitás, de egy pasi miért midnig a mellel van megáldva???

Ha te is lány vagy, te elmondod mit csinálsz magaddal, megadod neki azt az örömet hogy rád élvezkedjen???

Akkor jó hülye vagy, nem mondom...

Vagy képet akarsz neki küldeni privive?

Hát küldj, nem tiltom meg!

De majd viseld a következményeit!

2020. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

#6, értjük, te a szex puszta gondolatától is rosszul vagy. Akkor lépj tovább, és ne itt szórakozz.


Kérdező, engem spec nem igazán izgat ha magamnak foglalkozok vele. (Ha más ér hozzá, az nyilván más) 22/l

2020. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Előfordul hogy csak úgy rámarkoltok, amikor jólesik? Kinek érzékenyebbek a mellei, mint a puncija? Van, hogy a tükör előtt szoktátok magatoknak izgatni őket?
2020. jún. 21. 07:43
 9/14 anonim ***** válasza:
13%

7/8


Nem vagyok a gondolatától rosszul, hanem attól hogy ennyi kiéhezett farokverő senki élvezkedik rajtatok, ti meg ezt élvezitek is...

Ha k*vák akartok lenni akkor legyetek csak!

2020. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Kérek mindenkit, hogy a kérdésemre válaszoljon, és ne egymás véleményeivel vitázgasson. A továbbiakban aki válaszol, az legyen szíves a kérdésemre adjon választ.
2020. jún. 21. 09:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!