Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titetek is zavarna ha szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titetek is zavarna ha szűz lennél 23 évesen?

Figyelt kérdés

Én ennyi ideősen vagyok az, rohadt idegesítő az hogy tudom hogy ennyi idősen már szinte senki nem az, szerencsétlennek érzem magam. Tudom hogy nem máshoz kell hasonlítgatni magam, de akkor is. A másik meg hogy én is meg szeretném tudni hogy milyen, meg azokat a dolgokat is ami párkapcsolathoz hozzá tartozik. Lemaradva és hátrányban érzem magam, amit ha akarnék sem tudnék behozni, mert ennyi idősen sem tudom hogyan közelítsek a lányokhoz.


Ennyi idősen titeket is zavarna???


2020. jún. 20. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
22 leszek, én sem voltam senkivel. Elég szomorú szoktam lenni, úgy érzem le vagyok maradva. Lányként még rosszabb hidd el, azt sugallja hogy nem kellesz.
2020. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én 20 éves lányként vagyok az.
2020. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Legkésőbb 20 éves koromra már biztos prostihoz mentem volna


Baj akkor van ha az ember nem is kívánja a szexet fiatalon...

2020. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20 evesen vagyok az. Ami az en helyzetemet neheziti, hogy konkretan raadasul egy lelki eredetu problema miatt meg nehezen is izgulok fel, szoval meg fizetoshoz sem tudok elmenni. Zavar es fusztral, mert en is szeretnem megtapasztalni a szexet, de mivel evek ota nem tudom megoldani ezt a problemat igy meg az ismerkedes nehezsegen tullepve is talalok magammal szemben egy akadalyt.
2020. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 évesen sem szégyellem.
2020. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ismerek egy lanyt aki 23 eves es meg csak a csoknal tart 🤷‍♀️
2020. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
22 és fél éves voltam amikor pasiként elveszettem,előtte csók sem volt az életemben.Nem azért mert nem akartam előbb hanem későn érő típus vagyok(kinézetre is 25 évesen is kb 17-nek néztem ki)plusz az átlagosnál vékonyabb vagyok ez miatt nulla önbizalom. Most 46.
2020. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én 28 évesen is szűz vagyok.
2020. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szerintem elég sokat stresszelnék miatta, de csak a hülye társadalmi nyomás miatt. az a baj, hogy csak egyre jobban befeszülsz és a stressz még jobban akadályozza az ismerkedést.


ilyen helyzetben (hacsak amúgy n nézel ki extrán jól) ne a tinderen próbálkozz, jó lenne, ha csak elkezdenél a környezetedben beszélgetni lányokkal. hogy érted, hogy nem tudod, hogy közelíts hozzájuk? beszélgetni sem megy velük?

aztán ott van a leszólítós dolog, én mondtam már igent leszólítós randira, megtetszett a srác stílusa, de ott szerintem elég sok visszautasítás érhet, szóval ha nincs rendben az önbizalmad, azt inkább hanyagold

2020. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem látszik rajtad, nincs a homlokodra írva. Pont ugyanakkora eséllyel indulsz a csajozásban - az adott nő meghódításában - mint aki már 50 nővel volt. Az esély viszont csak akkor nyílik meg, ha elkezded, ha újra és újra és újra megpróbálod, nem félsz a kudarctól, hanem mész előre.
2020. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!