Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom swinger klubba akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom swinger klubba akar menni, de semmi olyan nem akar ott csinálni, ami szokás... Így mi értelme lenne?

Figyelt kérdés

A párom nagy nőcsábász amúgy, én pedig nyitott az újdonságra így jeleztem neki, hogy oké, mehetünk, sőt ha szeretne hát szexeljen más nőkkel ott, belefér. Ha úgy alakulna lehet én is kipróbálnék ezt-azt.

Azt mondta nem akar másokkal szexelni, sőt azt sem szeretné ha minket mások néznének, csak vonuljunk el egy szobába mi ketten és ott legyünk együtt, esetleg táncolunk, jakuzzi stb.

Így igazából mi értelme van? Persze, tudom, hogy kíváncsi, én is az vagyok, de így "legálisan" léphetne félre és mégsem akar? Vagy majd ott megjön az étvágya?

28N



2020. jún. 20. 23:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak nézni akarja? Nem sok értelme akkor annak, mivel ott mindenki mindekivel nyomja
2020. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Élőben szeretne kukkolni vagy a hely varázsa vonzza! Menjetek el, próbáljátok ki! Egy próbát megér ha mindketten benne vagytok.
2020. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazából még azt sem mondta, hogy nézni akarja... Persze semmi sem erőszak, lehet csak bakancslistás a hely, hiába kérdeztem, nem mondott semmit pluszban...
2020. jún. 20. 23:19
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem meri előtted bevallani, hogy nézni akarja. Vagy csinálni is másokkal. Vagy lehet, hogy azért tagadja, mert nem akarja, hogy te csináld másokkal.
2020. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Haha, te komolyan bevetted a kamu szöveget, hogy nem akar semmit?
2020. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi, de bátortalan. Többszöri látogatásra már benne lesz dolgokban.
2020. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged is izgat és nem feszélyeznéd magad ÉS - ez a legfontosabb!!! - előre megbeszélitek a játékszabályokat, mit szeretnétek, meddig akartok elmenni akkor van értelme egy látogatásnak. Semmiképpen se csináljatok "vakrepülést" mert annak nem mindig van jó vége.


Egy swingerben bármi lehetséges, de semmi sem kötelező! Megtehetitek, hogy lementek és csak nézelődtök, beszélgettek másokkal, iszogattok-csipegettek táncoltok - mint egy szimpla szórakozóhelyen. Azt is, hogy csak néztek másokat, azt is hogy ketten vonultok el valamelyik zárhatóba (viszont az nem minden klubban van), azt is hogy csak mások előtt csináljátok és azt is hogy bevesztek mást/másokat a játékba. Viszont jó előre tisztázzátok le otthon hogy mit vártok az élménytől!

2020. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Én meg azt nem értem, hogy ott legálisan félre qurhat, akkor mi a különbség, ha úgy reszel szét valakit, hogy te nem engeded meg neki... 🤔

Mert végeredményben ez ugyanaz.

2020. jún. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal hidd el jobb ha csak ismerkedtek a dologgal.
2020. jún. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom az lehet az oka, hogy te simán találsz ott megfelelő partnert, akivel félremehetsz, ő meg választhat a 69 éves néni meg a 75 éves néni, esetleg egy 40-es, 150 kilós bölény között.


Swingerbe nagyon ritkán járnak jó csajok...

2020. jún. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!