Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves korig vágyik szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig vágyik szexre egy férfi igazán?

Figyelt kérdés

Félek hogy kifutok az időből, és hogy sosem tudom meg milyen amikor úgy igazán vágyik rá az ember. Még sosem volt barátnőm, csak egyalkalmas kalandok. Tehát rendszeresen még nem szexeltem sajnos.

Nem csak emiatt szeretnék barátnőt, de persze ezt is meg szeretném tapasztalni. 22 éves vagyok. Mennyi időm van még kb?

Tizen évesen nagyon vágytam rá, de mostanában már nem annyira, de ez gondolom normális.


2020. jún. 21. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%

Kb. 40-ig.

Puncit most is kapnék eleget, de egyszerűen kurvára fárasztók tudnak lenni a nők a hülyeségeikkel. Annyi más szép, örömteli dolog is van az életben. Szánom azokat, akiknek csak a punci az egyetlen örömforrás.

2020. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van aki még 70 évesen is rendszeresen él szexuális életet. Mások élni sem élnek eddig:D szóval elég változó


A jó hír: ha nem vágysz rá, akkor nem érzed veszteségnek, hogy nem volt.



De hány éves vagy amúgy, hogy ennyire kapuzárási pánikod van?

2020. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
35,utána már csökken a tesztoszteron szint.
2020. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 22 éves vagyok!
2020. jún. 21. 14:10
 5/11 anonim ***** válasza:
4es, Kérdező, akkor én jobban aggódnék azon, hogy még nem volt párkapcsolatod, mint azért, hogy most mekkorákat szexeltél v sem.
2020. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, például Mick Jaggernek most lesz gyereke.
2020. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Örökké! Akár 70-es éveiben is, ha nem akadályozzák eü problémák.
2020. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45 évesen még ugyanúgy vágyom rá, mint 25 évvel ezelőtt,úgyhogy még van időd, de használd is ki szerintem.
2020. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyénileg változó. Egy ismerősöm alig múlt ötven és már impotens. Egy másik ismerősöm túl a hetvenen megdugta a szomszéd asszonyát.
2020. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nem kor,hanem fizikai erőnlétkérdése inkább.

Mivel az elélvezésre sokkal több idő kell,mert gyengébb lett az izgatási inger,fizikailag bele ehet fáradni.Ilyenkor jön a tini módszer.Ott jöhetnek a kéz cserék.

2020. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!