Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 elmúltam, nem volt barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 elmúltam, nem volt barátnőm, nem csókolóztam, nem fogtam még egy lány kezét sem, nem aludtam lánnyal. Ez gáz lányok? Összejönnél ilyen fiúval(lányoktól kérdezem:))?

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Belemdughatod L
2020. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez elsőre nem túl imponáló, inkább hátrány lenne nekem. De sok mindentől függ.
2020. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én összejönnék veled örömmel.
2020. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha egy jó 30 évvel elmúltál 20, akkor már gáz ;)
2020. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na most itt bármit írnak, neked mivel lesz az jobb?

Ha nem tudsz csajozni akkor értelmetlen a kérdésed is.

Ha meg össze tudsz majd jönni valamelyik csajjal , akkor is felesleges ez a kérdés.

2020. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem gáz, összejönnék ilyen fiúval. (Össze is jöttem.)
2020. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze
2020. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez nem ilyen egyszerű. Most elsőre ( úgy, hogy nem tudunk rólad semmit ) leírtál egy csomó "negatív" tulajdonságot és ebből kéne kiszednünk valamit. ( Nem bántásból mondom. )


Ezek nem személyiségmeghatározó dolgok, ezért ha udvarias, intelligens és jó társaság vagy, akkor igen. ;)

2021. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!