Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom szeret nyalni de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeret nyalni de mégsem szereti a női nedveket?

Figyelt kérdés

A párom szeret nyalni, ezt tudom, erről beszéltünk. De utána nem adhatok neki egy puszit mert szerinte az undorító, ujjazás után egyből törli a kezét valamibe, pedig volt, hogy szívesen bekaptam volna az ujját és attól is teljesen kivolt, hogy ne... De ha esetleg sperma kerül az ujjára azt is egyből takarítja. Érdekes, mert ha én elégítem ki szájjal és adok neki utána egy puszit az nem zavarja. Egyébként nem vettem észre, hogy viszolyogna a testnedvektől, de valószínű...Ujjazni sem szeret magától, gondolom ez lehet a dologban? A fenekembe viszont simán bedugja az ujját, szóval tényleg nem értem. Máskor meg az ujját szagolgatja , hogy milyen jó punci illata van.

Mi lehet ez?

Már kérdeztem természetesen, azt mondta nem szereti ha van valami a kezén, ami igaz, mert pl utál kézzel enni is, akár pizzát és hasonlókat... Én elmondtam, hogy nem zavar sem a saját sem az ő testnedve, voltam már több lánnyal is, így főleg nincs vele bajom.27N



2020. jún. 21. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Finnyás
2020. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom nyalás után egyből szalad a fürdőbe szájat öblíteni. Elég kiábrándító
2020. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%
A legtöbb pina büdös, ápolatlan, gusztustalan. A magyar lányok igénytelenek e téren.
2020. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%

" voltam már több lánnyal is, így főleg nincs vele bajom.27N "

Hogy is van ez?

Te nő vagy és voltál már több lánnyal is.

Heterő vagy mi.

2020. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elképzelhetetlen, hogy hetero nőként voltam lánnyal is? Hármasokban történt mindig, így mindig volt ott férfi is. 😊
2020. jún. 21. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most éppen egy heteroszexuális párkapcsolatról van szó, teljesen irreleváns, hogy úgy egyébként a felek külön-külön vonzódnak-e a saját nemükhöz, emiatt nem kell újragondolni a kategóriát.

Amúgy meg válaszolt a kérdésre a pasid, mi nem látunk bele a fejébe, egyszerűbb lenne, ha simán csak hinnél neki.

2020. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem olyan büdös pinájú nőm volt, hogy hányingerem volt mikor nyaltam, de utána jöttek jobbak is.
2020. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"az én barátom nyalás után egyből szalad a fürdőbe szájat öblíteni. Elég kiábrándító"

Az a kiábrándító kisanyám hogy mindezt hagyod neki! Ostobenko!

2020. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!