Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiúk, milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk, milyen gyakran használtok análplugot, mekkora méretűt és mennyi ideig van benn? Szeretitek, ha lány teszi be nektek vagy ő veszi ki?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, akit érdekelnek a popsis játékok.

2020. jún. 21. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Amig szexelünk addig rakja be!
2020. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Soha nem jutna eszembe análplugot használni, pedig szeretem ha foglalkoznak az ánuszommal.
2020. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kb hetente használok, de ha olyanok van gyakrabban. 3 méretű van, mindegyik fém. 1-2 óráig szokott benn lenni, talán 6 volt a legtöbb.

Szeretem ha lány rakja be, hát persze!

2020. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Heti szinten, fél óráig-egy óráig. Kicsi, de dildózásra készítem fel magam vele. Szeretném, ha egy lány csinálná nekem :D
2020. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekunk is van, de mi csak a baratnomnek hasznaljuk.
2020. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szex előtt használom, mert felcsatolhatós nálunk alap kellék
2020. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag ritkán használok, kétfajta van: egy kb akkora méretű, mint az ujjam és egy hasonló vastagságú prosztata izgató. Rendszerint egy-egy maszti alatt használom mondjuk negyed-fél órát van bent. Benne lennék, hogy a párommal együtt játszunk és ő tegye be, vagy vegye ki.
2020. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez tök változó, hangulattól függ. De van amikor havonta 1-2x használom egy maszti erejéig fél órára, és van olyan is, hogy egy héten többször is egész napra hordom. Szóval elég vegyesen használom. :)


3,5cm vastag.


Természetesen nagyon örülnék ha egy lány tenné be nekem, vagy legalább vetné fel az ötletet, hogy hordjam. Pl nagyon izgi lenne közösen elmenni sétálni, sportolni, bevásárolni, stb, úgy hogy mindkettőnkben ott a plug. :)


Kérdező, te milyet használsz/hordasz?

2020. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Huh én még sosem használtam de már sokszor elgonfolkodtam hogx venni kéne egyet
2021. jún. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mooti ***** válasza:
Nekem is változó. Van, hogy hetekig nem veszem elő és van úgy, hogy hetente 2-szer 3-szor is. Van mikor csak maszti alatt de van, hogy órákig használom. Nagyon jó vezetni vele, kuplungoláskor fantasztikus érzés.
2022. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!