Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket izgatna ilyesmi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket izgatna ilyesmi?

Figyelt kérdés

Normális, hűséges lányok, titeket izgatna ha idővel flörtölhetnétek más fiúkkal nyíltan a kapcsolatban és akár több sem volna kizárt adott esetben, ha mind hárman akarjátok?

Nem nyílt kapcsolatra értem, hanem amolyan kivétel erősíti a szabályt szerűen.


2020. jún. 22. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2020. jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne maga a mennyország. :D De még egy pasi sem jön össze, nem hogy három... :/
2020. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
A hűséges ember monogám, vagyis nem szeretne nyitott kapcsolatot.
2020. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem nyitott kapcsolatról van szó a kérdésben, hanem kicsit valahol a kettő közt.
2020. jún. 22. 10:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"A hűséges ember monogám, vagyis nem szeretne nyitott kapcsolatot."


Ez így szerintem nem igaz. A hűséges ember ember tudatos, és az elveit fontosabbnak tarja a pillanatnyi élvezet hajkurászásánál, függetlenül attól, hogy monogám vagy sem. A hűség döntés, nem genetika.

2020. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"A hűség döntés, nem genetika." Ez így igaz. Ezért írtam amit. A hűséges ember nem akar flörtöni másokkal, mert csak a párja érdekli. Többek között ezt jelenti a hűség. Ha mással is csinálhatja a párja engedélyével, az már nyitott kapcsolat. Ott pedig maximum érzelmi hűség van csak.
2020. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Van férjem, és emellett imádok flörtölni helyes pasikkal.

(Igen a férjem tudja, és nem zavarja, mert azzal is tisztában van, hogy a flörtnél megállok)

2020. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Bár én már idősebb "lány" vagyok. De úgy vagyok sajnos, mint valaki fentebb, egy pasi sem jön össze, nemhogy több.

Mondjuk, ez erősen függ a férfi személyiségétől is, hogy ténylegesem milyen a hozzáállása a dolgokhoz. Volt egy exem, akivel bármi lehetséges lett volna, de emellett lelkileg hűséges volt, semmiből nem volt gond. De ritka az olyan férfi, akiben ez így pont minden együtt megvan.

2020. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kettő közt? :D


Attól függ. Ha nem vagyok bele halalosan szerelmes, akkor igen, izgatna.

Ha igen, akkor meg nem :)

2020. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"A hűséges ember nem akar flörtöni másokkal, mert csak a párja érdekli."


Pontosan a mondat másik felével nem értek egyet. Igenis érdekelheti más, megkívánhat mást, de nem tesz olyat, amivel a párjával tett megállapodást megszegi.


Következésképp, ha a partnert nem zavarja, miért ne flörtölhetne?

2020. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!