Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csikló ingerlésénél (akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csikló ingerlésénél (akár kézzel, akár nyelvvel), ha bekövetkezett az orgazmus, az ingerlést rögtön abba kell hagyni? Hogy szeretitek, lányok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 22. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy, van akinek nagyon érzékeny lesz és nem szereti, van akinek mehet tovább. Kérdezd meg hogy ő hogy szereti
2020. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Én nem lány vagyok, de van bőven tapasztalatom.

Ha nyelvvel csinálod, és eljutottatok az orgazmusig, akkor a legtöbben azt szeretik, ha akkor szívod gyengéden/erősebben és könyben továbbra is nyalod.

Egyénfüggő hogy ki hogyan szereti pontosabban.

Ha kézzel csinálod, és bekövetkezik, akkor onnantól kezdve az is növeli az élvezetet, ha erősen odahoszítod 2 ujjad melyek végei a hüvelynél is lehetnek. Itt akár 1 percig is ott tarthatod megfeszített karral, ha még mindig érzel összehúzódni a csikló környékét. 26/F

2020. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor elszoktam lökni a párom kezét, vagy finoman a fejét.
2020. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon érzékeny lesz orgazmus után.
2020. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi, ezek jó technikák!
2020. jún. 22. 17:54
 6/15 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolóra gondoltam, de a többieknek is köszönöm a választ természetesen.
2020. jún. 22. 17:55
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem ha nem áll le, hanem még tovább csinálja
2020. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyénfüggő. A nők többségénél érzékeny lesz egyből utána és kis pihenésre van szükségük. Vannak viszont olyan nők akik többször el tudnak jutni a csúcsra - nos náluk meg vétek olyankor abbahagyni :)
2020. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem érzékeny lesz utána, azt szeretem ha folytatja még egy picit, de gyengédebben. Mondjuk épphogy csak hozzáér a nyelve, vagy finoman simogat az ujja. Oké, el tudom képzelni, hogy ezt nehéz összehozni, ha épp remegek mint az állat.
2020. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Még egy ideig ne hagyd abba.

Összeszokott pároknál a nő jelzi, v. a férfi már tudja is mikor kell abbahagyni.

2020. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!