Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lógó mellek plasztikázta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lógó mellek plasztikáztatása esetén elég szerintetek a mellfelvarrás vagy esztétikusabb lesz az eredmény, ha implantátumot is betetetek?

Figyelt kérdés
Az, hogy meg fogom csináltatni eldöntött dolog, szeretnék feszes ciciket, összespóroltam a rávalót. D-E (mikor melyik lesz jó) kosárméretem van, sokkal nagyobbat nem szeretnék, csak, hogy ne lógjanak. Képet a mostani állapotról nem küldök.

2020. jún. 22. 18:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy érettebb, tapaaztaltabb férfiak válasza érdekel, nem 18 éves tiniké.
2020. jún. 22. 18:16
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

27 vagyok, volt dolgom 75B-s mellekkel és jóval nagyobb, lógósabb 90DD-vel is


linkelj hasonlót a tied milyen


én úgy állok ehhez hozzá, hogy mű mell nekem nem kell, de talán egy felvarrást eltudnék fogadni, szilikont viszont nem!

és ez szerintem nem fog változni életem során


27F

2020. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A mellméretet a testalkathoz, az implantátumot (forma és elhelyezési módozatok) a mellformához igazítjuk - de ezt el fogja mondani majd a beavatkozást végző sebész is.

Önmagában már a D-E méret is "jó" ha passzol a testalkatodhoz. A férfiak többsége a természetesnek ható melleket szereti, nem kell két futball labdát beültetni az csak torzítja a képet.

2020. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én totál természetes párti voltam, de összehozott a jósors egy pár szilikon mell tulajdonosával. Valami eszméletlen jól nézett ki. Alapból nagy melle volt kb mint linkelt fotó, de neki is megereszkedett és ezért egy kicsi inplantot rakatott be a bőr alá. Baromi jól, hetykén állt mindig és félig meddig természetesnek tűnt engem először be is csapott vele. De a felvarrás is jó lehet. Az biztos hogy a szilikon beültetés rohadtul fájdalmas
2020. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Felvarrásnál viszont marad két bazinagy heg.
2020. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A felvarrás 3 heggel jár, a harmadik a mell alatt van. És miután kiadtál rá egy csomó pénzt és átestél egy fájdalmas műtéten, mit értél el vele? Nyertél kb 3 évet. Ugyanis a gravitáció ugyanúgy dolgozik, ahogy mondani szokták, ez is meg fog ereszkedni a korral, vagy ha fogysz stb. Sajnos, az egyetlen megoldás az implantátum lenne.
2020. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Én a kicsit szeretem.

Ezért elég a varás.

2020. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

És honnan tudod hogy a tapasztaltabb férfiaknak nem tetszene a mostani?

De mindegy, nem szólok bele, tudjuk hogy egymásnak akartok tetszeni ti nők, pontosabban szólva inkább egymással versengeni, csak mindig a férfiakra hárítjátok a felelősséget hogy miattunk szenvedtek.

Tudjátok mit?

Vár a pokol mindenkit...

2020. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Először is leszögezném, hogy nem szeretnélek lebeszélni (ha eldöntötted úgyis megteszed), sem megbántani, sőt segíteni szeretnék!


A képen, amit linkeltél valóban nem a "legtökéletesebb" (bár ez mindenkinek més) mellek láthatóak, de biztos vagyok benne, hogy van az a férfi ,aki így is megőrülne érted!


Azt tudnod kell hogy bármilyen plasztikai beavatkozást végeznek a melleiden (az anyagi veszteség mellett) annak lesznek negatív következményei is. Pl. hegek, túl mű hatású/tapintású mellek, betegségek alakulhatnak ki, könnyen sérülhet az implantátum stb...


Megértem, hogy nem vagy megelégedve magaddal (én sem vagyok), de vannak más (sokkal természetesebb) lehetőségek is, pl. testedzéssel is sokat javíthatsz az állapotodon!


Mellesleg az egész testednek csak egy kis része a melleid, az összhetás a fontos! Nem a melled határozzák meg a nőiességedet, ebben biztos lehetsz.


Én például sokkal jobban kívánok egy ilyen "tökéletlen" mellekkel megáldott nőt, mint egy mű cicit (még ha nem is látszik hogy az akkor is), és hidd el sok hozzám hasonló férfi van, aki a természetességet helyezi előtérbe! Meg különben is kit érdekel, hogy milyen a melle a nőnek akit szeretek...


Ez sokkal inkább az egóról szól szerintem (nálad is), mintsem a valódi gondokról.


Ha próbálod a maximumot kihozni edzéssel/sporttal/étkezéssel a testedből (főleg szakember segítségével) akkor biztos, hogy összességében jobban fogod érezni magad a bőrödben, és jobban fog kinézni az egész tested (nem csak a melleid). Plusz ha találsz egy olyan férfit, aki már így is szeret, kíván, akkor ha "javulsz" még inkább oda lesz érted és így elkerülhetetlen a boldog élet!


Remélem megtalálod a saját utad.

2020. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

10

A képen szereplő nem a legtökéletesebb?

Látszik hogy te is nő vagy, ti nők el sem tudjátok képzelni hogy azok a mellek a férfiak szemében a legjobbak.

Imádom a mikor nők okoskodnak arról hogy a férfiak szerint mi a vonzó...

2020. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!