Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha veszünk egy 160 centi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha veszünk egy 160 centi magas, átlagos izomzatú (edzeni nem járó) nőt szintén átlagos csontsűrűséggel, maximum hány kiló lehet ahhoz, hogy még képesek legyetek vonzónak látni, férfiak?

Figyelt kérdés

Ha hízik, akkor mindenhová hízik kb. egyenletesen, nem a segge lesz látványosan nagyobb a teste többi részéhez képest, és nem is a hasa meg a melle.

(Direkt nem a jelenlegi testalkatomat akarom mutogatni, ugyanis ingadozó a súlyom, szóval arra vagyok kíváncsi, hogy milyen keretek között "kellene" mozognom.)


2020. jún. 22. 22:26
A kérdező szavazást indított:
45 vagy alatta
46-50
51-55
56-59
60-63
64-66
67-70
71-75
76-80
80 fölött is akár
26 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

számomra husisabban jönne be, de átlagban a vékonyabb, átlagos alkat tetszik a többi pasinak


F

2020. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
De miért a férfiakhoz igazitod a kisugárzás és a vonazmad. Annyi a kell lenned, amennyivel jól érzed magad. Ha azt mondom h ehhez a magssaghoz az 50 kg az ideális, akkor elkezdesz koplalni?
2020. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát 50-ig biztosan nem mennék le, mert 54-55 alatt leáll a menstruációm, de kíváncsi vagyok arra is, hogy amúgy mik lennének az igények.
2020. jún. 22. 22:34
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó, hogy átment szépség és divat kategóriába, amit rohadtul nem olvasnak férfiak. :D
2020. jún. 22. 22:36
 5/15 anonim ***** válasza:
Akár 80körül is lehet jó, ez a nőtől függ, ha gondolod írhatsz privit is a részletekkel, de alkat, és arc függő az egész.
2020. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kg-ben nem fejezhető ki, az számít "egyben" hogy nézel ki. Van aki 160 cm és 65 kg-sen is szuperszexi, más meg 50 kg-sen sem csinos. Nem a centiken és a kilókon múlik.
2020. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha nem a kilókon múlik, akkor jöhet a 150 is? Most viccen kívül kérdezem.
2020. jún. 22. 23:02
 8/15 anonim ***** válasza:
70-90 akár számomra
2020. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen 90ig lehet még jó is.
2020. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Én 170 cm vagyok és ugyanígy egyenletesen hízom és ingadozik a súlyom. Én 80 kilósan már nagyon nem láttam magam vonzónak (bár akkor is kaptam pozitív visszajelzést férfiaktól, de sokkal kevesebbet). Most 70 vagyok, azt mondom ez már az átlagos van mit fogni rajta de nem zsíros/hájas tipusú alak. Pár éve 62 kg körülre fogytam, na akkor volt igazán bomba alakom, nem voltam betegesen vékony, volt mellem is de lapos feszes hasam/combom volt, igaz edzettem is akkor. Szóval ezt csak így viszonyítási alapnak írtam. Minden pasinak más tetszik, van akinek a nagyon vékony elöl hátul deszka lànyok, van akinek a kifejezetten kövér alkat. A legtöbbnek szerintem az átlagos megfelel, ha nem vagy nagyon narancsbőrös, nem nagy a hasad stb. Nem baj ha nem vagy vékony, csak még egészséges kinézeted legyen na érted.

Egyébként meg úgyis csak az számít, hogy saját magadnak tetszen amit látsz:) ha meg vagy elégedve magaddal az a kisugárzásodon is látszik, magabiztosságot ad, ami meg vonzza a pasikat;) ez tapasztalat.

2020. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!