Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, be jön nektek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, be jön nektek ha a pasitoknak akkora a szerszáma, hogy mind a két kezetek ráfér és még be is tudtok kapni belőle egy kicsit?

Figyelt kérdés

Mindenkinek más a kéz mérete, tudom. Ezért is nem centiket vagy ilyeneket írtam. Csak érdekel, hogy a nők izgatónak találják-e ha egyszerre két kéz is ráfér a péniszre és pluszba van egy kicsi amit be is tudnak kapni.


Ha izgat, ha nem kérlek indokoljátok meg, hogy miért. Köszönöm!



2020. jún. 23. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Izgat, de nem tudom miért.
2020. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon bejövős igen.
2020. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen nekem tetszik
2020. jún. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen nagyon izgatna.
2020. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
58%

Igen izgató.

Egyszerűen szerintem így vagyunk biológiailag "bekódolva" ,hogy a nagyobbhoz , erősebbhez vonzódunk, és valljuk be minden heteró/biszex nő szereti a farkat! :) aki azt mondja hogy nem, az egy prűd személy, vagy hazudik! :)

2020. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Imádom az ekkorát
2020. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Latványra szép, szebb, de beiskell ám tuni azt fogadni :) na az a része már nem nyerő ;)
2020. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Engem nem izgat sajnalom, nagyon szuk vagyok es kicsi a befogado kepessegem nekem ez a meret mar boven fajdalmat okozna....

Sokkal jobban szeretem a kisebb peniszeket azzal lehet vadulni, melytorkozni

2020. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Látványra tetszene, de szopni se tudnék rendesen egy ekkorát és szexnél is csak kellemetlen lenne. Páromé olyan hogy egy kéz plusz max fél maroknyi lóg ki (ezt nem tudom értelmesebben leírni:D) és neki nagyon jó a mérete. Szexnél még így is tud néha picit kellemetlen lenni, de olyankor kicsit jobban odafigyel. Szopásnál meg pont normálisan majdnem végig tudom engedni a számban, nem csak az elejét tudom szopogatni mint egy nagy faroknak. És a mélytorok is kényelmesen megy vele (amit nagyobbal is próbáltam de nem ment) szóval én ezek miatt kisebb méretre szavazok. De mindenki más:)
2020. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Látványra biztos izgató. De a szex nem működne.
2020. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!