Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a különbség a szex és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szex és a szeretkezés között?

Figyelt kérdés
Honnan tudod hogy szex volt vagy szeretkezés. Mi a különbség?
2020. jún. 23. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Jézusom, remélem, hogy amíg meg nem tanulod, nem kerülsz partner közelébe... :( És ezt egy állítólagos FELNŐTT ember kérdezi...
2020. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Ezt nem lehet elmagyarázni, ha szerelmes leszel, akkor megérted.
2020. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább úgy tettem volna fel a kérdést hogy dugás és szeretkezés között! Úgy egyértelműbben hangzik. A dugásnál nincsenek érzelmek. A szeretkezésnél vannak.
2020. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
A dugásnál is van érzés, feláll a broki nem? Meg mindkét fél részéről kell szimpátia, bizalom stb. Ezek mind érzések.
2020. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Kedves négyeske valóban tágabb értelemben igen de szerelem/szeretet nincs.
2020. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

"És ezt egy állítólagos FELNŐTT ember kérdezi..."


Az itt lévők fele 18 év alatti.

2020. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akció után mindig előveszem a jósgömbömet😂
2020. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#5, nekem csak akkor megy a szex ha szerelmes vagyok, férfi létemre.
2020. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

En nem hasznalom a szeretkezes szot soha, mert olcso erotikus regeny hangzasa van, nagyanyam Julia ujsagaiban olvastam ilyen sztorikat, amiben ezt a szot hasznaltak :D :D A szex szerintem teljesen passzol mindenfele kozosulesre, akar alkalmirol van szo, akar egy reggeli ket perces gyors menetrol, akar egy hosszu, szenvedelyesrol... Ez egy semleges fogalom. Szerintem is jobb lett volna, ha inkabb a dugast irod helyette.

De en szemely szerint akkor sem teszek kulonbseget, mindegyik szo ugyanazt jelenti, alparibb emberek az egyiket hasznaljak, masok meg a masikat.

2020. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem lovagolok a kifejezéseken, lehet érteni mire gondolsz.

Volt részem mindkettőben, de megfogalmazni nem könnyű.


A "csak szex" olyan mechanikus. Nyilván más élmény egy nőnek, mint egy férfinek, nekem nőként érzelmek és elkötelezettség nélkül a legjobb szó rá, hogy mechanikus. Bedugja, kihúzza, bedugja, kihúzza...Mozog bennem, kb. mintha egy uborkát dugnék föl. A tekintete üres közben, valószínű az enyém is. Ha neki vannak érzelmei, nekem nem, akkor hozzájön egy adag lelkifurdalás és színészi játék, hogy meg ne bántsam és észre ne vegye, hogy nem sokat élvezek az egészből. Volt, hogy élveztem, de közben kimaradt a flow, tehát mégsem úgy élveztem.

Én pl. akkor tudok belevarázsolódni az aktusba, ha közben megcsókolnak. Nem mechanikusan, nem kötelességből, hanem szenvedéllyel. Ennél több előjátékra nincs is szükségem és a szeretkezés egyik fő ismérve nálam a folyamatos csókolózás. Csókolóztam már szerelem nélkül, de akkor az is mechanikussá válik.

Amikor szerelemből szeretkeztem, egyrészt kikerültem az időből, mintha megállt volna vagy mintha 3-4 óra csak pár perc lett volna. Régebben a szeretkezés nekem ezt a hosszas egymásba olvadást jelentette, újabban talán ennél is jobban vágyok a szenvedélyre, ami nincs meg mindenkivel és ami szerintem lehetetlenné tenné, hogy órákon át tartson. És nem tartom ezt sem csak szexnek, ha két egymásba szerelmes ember kívánja egymást annyira, hogy letépnék egymásról a ruhát. Én ilyen szenvedélyt nem tudok megélni szerelem nélkül.

Amikor szerelemből vagy együtt valakivel, akkor legszívesebben mindenével eggyé olvadnál. Nem számít, hogy csálé a foga, hogy csak 170 cm magas, semmi sem undorít. (Na jó, itt azért lehet egy határ, voltam őrületes szerelmes, de régebben totálisan undorodtam az orális szextől, ehhez képest most képes vagyok élvezni szerelem nélkül is, de azt még mindig nem tudom elképzelni, legyek bármilyen szerelmes, hogy bárkit nem hánynék le azonnal, ha beleverné a számba.)

Ha csak szex van, akkor észreveszem a másik testi hibáit és bizonyos fokig zavarnak, ahogy egész biztosan az enyéim is őt.

2020. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!