Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim az exeim farokméretérő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim az exeim farokméretéről kíváncsiskodik. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Torkig vagyok a férfiak méretmániájával! 😤 Miért nem fogják fel, hogy nem ez a legfontosabb?

2020. jún. 23. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Akkor mond az igazat.
2020. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Mond neki, hogy az övé az exeidéhez képest olyan kis cuki.
2020. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom azt mondta, hogy ő nem is emlékszik rá. Nem én kérdeztem, csak valahogy ilyen dolgokról beszéltünk és akkor mondta. Persze ez lehet igaz, lehet nem.

De azt is mondhatod, hogy teljesen átlagosak voltak.

2020. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Mondd hogy az övé sokkal nagyobb mint az exeké. Hagy dagadjon a melle, meg a farka.
2020. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha a te barátodnak ez a mániája, akkor sokkal inkább egy éretlen fiú mint sem férfi.

És kikérem magamnak, mert én soha életemben nem méricskéltem a nemi szervem.

2020. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy "kb akkorák voltak, mint a tiéd, de nem méricskéltem, de mutasd csak még egyszer, inkább kicsit kisebbek voltak, ahogy nézem" 😜

Figyeld meg, úgy megnyugszik 😂

2020. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Biztos hombár mert másképp nem érdeklődne a fütyik után.
2020. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Csodálkozol? Mindet jobban érdekli a farokméret mint a punci. Mond neki,hogy mindegyiké nagyobb volt. Én ezt szoktam. Hamar hanyagolják a témát.
2020. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Mondd az igazat. Ha már ilyesmi érdekli, akkor tudja meg a tényeket.
2020. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért akarja magát az exeidhez hasonlítgatni, ennyire önbizalomhiányos? Mond meg neki, hogy ha az exeiddel akarnál lenni akkor velük lennél és nem vele, s végre legyen már Férfi! Nem pedig egy óvodás szintjén gondolkozó.

Amúgy meg mond meg neki, s ha fennakad ezen akkor keress inkább egy Férfit, aki nem a f...szal van elfoglalva, hanem veled!

2020. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!