Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első gyakorlásnak milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első gyakorlásnak milyen óvszer a legideálisabb? 21f

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlásnak?
2020. jún. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen

Nem volt még rajtam soha és nem akkor akarom először felvenni amikor lánnyal vagyok

2020. jún. 24. 01:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a méretezést. Általában standard méret van, de van ami kisebb mint az átlag. A farkad méretétől függ milyet válassz. Extrémebb méretet szexshopban tudsz venni. (Kicsit és nagyot is)

Szerintem a legjobb a minden íz, rücsök és egyéb hülyeségtől mentes gumi. A natural feel fajták vékonyabbak, jobban érzed a nőt. Én nem félek ilyet használni, nekem sosem szakad még ki. Ha félsz, próbálj egyet elszakítani próbaképp. Nem lesz olyan egyszerű:D

Sőt mivel árban szinte ugyanott van személyes tapasztalat alapjàn a latexmentes gumi nyújtja a legtermészetesebb érzést. Más az anyaga és valahogy nekem kb megváltás volt hogy nem ezt a büdös gumi szagú mű dolgot kell használni, hanem ezt. De ez csak egy tipp majd a jövőre, úgyis neked kell kitapasztalni melyik márka melyik méret milyen anyag...

Ha gyakorláshoz veszel akkor olcsóbb is megteszi, lényeg az átmérő mert gyakorláshoz is fontos hogy jó méretűt vegyél. Szexshopban lehet kapni ilyen noname márkákat is amik olcsóbbak, nem csak durex meg lifestyles van mint a legtöbb drogériában

N

2020. jún. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bármilyen jó. Lehetőleg olcsót vegyél és síkosítottat, mivel a síkosítottat azt nehezebb felhúzni.

Egyébként nem egy nagy dolog, csak fontos, hogy merev legyen amikor felhúzod és, hogy a végén a tölcsért szorítsd el.

2020. jún. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És verd is bele mindenképp, a leszedést is ki kell próbálni (pláne amikor tele van anyaggal), nem csak a felhúzást.
2020. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!