Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns(abb) lányok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns(abb) lányok! Nektek milyen srácok jönnek be általában? Vékony, izmos vagy mackós?

Figyelt kérdés
Illetve arc zsáner is jöhet :)
2020. jún. 24. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Fekete haj barna szem szákkal borostás illetve az izmosabb
2020. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos, esetleg enyhén izmos testalkat, formás combok és kerek fenék. Bár a férfiaknál ritka, azonban izgat a homokóra testalkat (széles vállak, széles mellkas, keskeny derék és széles csípő), illetve, ha a test alsó “fertálya” erősebb a felsőtesthez képest. Ha esetleg van az illetőnek egy kis pocakja, az sem gond, tud az is izgató lenni.


Hajszín tekintetében a szőkék vonzanak, valahogy kölcsönöz az adott pasinak egy természetes, ártatlan feeling-et, ami ingerli a bennem lakozó ragadozót. A nagy, világos (kék vagy “hazel”) szemek, valamint a melléjük társuló babaarc ugyancsak a gyengém.


26/L

2020. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Én az izmos pasikat szeretem. Magabiztosabbnak tűnnek számomra és én is úgy érzem, engem is jobban tudnak irányítani az ágyban és a nem szexuális életben is. Van egyfajta tekintéjük.
2020. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Két fajtát szeretek. Az egyik a nagydarab férfias mackó típus hatalmas zacskóval és nehéz herékkel, de kicsi szerszámmal. Vele nagyon jól lehet dominálni, a kis mérte miatt állandó bizonyítási vágya van. Ezzel mindig meg lehet alázni. Leginkább nyalatom magam vele. Ha véletlenül szexelünk is, akkor is unott arccal hagyom hogy pár tolásból elmenjen. Ez maximun havonta 2szer történhet meg. Különben szénné csalom léptem nyomon alfa típusú férfiakkal sokkal nagyobb intimmel.


A másik típus a vékony, nem túl magas kicsit lányos arcú cicafiú. Az ő mérete annyi nem számít. Ő sokszor van lány szerepben. Szeret pucsítani, van kéz nélküli prosztata orgazmusa. Ő végzi a házimunkát, viszont vele ritkán van rendes szex is, ami jutalom számára.

2020. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!