Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki mit ért kemény szex alatt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit ért kemény szex alatt? Milyen érzés nektek utàna? L

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Erosebben es kemenyebben lok olyankor. Hatarozottan iranyit mikor melyik poz legyen.
2020. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Erősebben, durvábban dug, gyakran gyorsabban, hevesebben. Határozott, nekinyom a falnak. Vagy esetleg ráfog a nyakamra, vagy lefog (persze ez mindenkinek más, ízlések és pofonok, de nálunk kb így néz ki :)

Nekem (nekünk) közben és utána is eszméletlen jó érzés, egy kapcsolatban, ahol megbíztok egymásban szerintem nagyon izgató tud lenni. Aztán mikor vége, összebújunk, ölelkezünk...:)

21/L

2020. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
1-2 mindent leirt. A durva szexnel elmaradnak a gyenged simogatasok, puszik stb, es inkabb jatekos durvasagok vannak kozben.
2020. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Erősebb, gyorsabb tempó durvábban határozottan fog meg / le a pasi, nincs simi meg kis puszik

Nekem néha nagyon jól tud esni

2020. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kisördög1 ***** válasza:
18%
Az előzőek szépen leírták, de ha szeretnéd meg is mutatom!
2020. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
#5:Pasi vagy?
2020. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kisördög1 ***** válasza:
12%
Pasi vagyok, különben hogy mutatnám meg?! :))
2020. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Most végre lebuktál!!!!De gyanús is volt,hogy nem nő vagy,és az csak egy kamu kép rólad,amit küdtél!Persze,hogy féltékeny voltál!LOL

(Mellesleg a nőknek ott a strap-on drága!;) )

2020. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kisördög1 ***** válasza:
64%
Ki küldött, mit?? Mert én biztos nem, pláne nem egy névtelennek...
2020. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
9:Ne kamuzzál!Bekamuztad,hogy nő vagy,és küldtél is képet "magadról",de végre megerősítetted a gyanúmat,ebből már nem jössz ki jól!Hiába akarod beadni a többieknek,hogy nem tudod miről van szó.Még,hogy biszex nő vagy...LOL.
2020. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!