Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek van hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek van hüvelyi orgazmusotok?

Figyelt kérdés

És szex közben el tudtok menni hüvelyivel?

18 vagyok és nincs nagy rálatásom a dologra, tájékozódni szeretnék. :D



2020. jún. 24. 22:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%
#6: Jézus fhasza. 😂😂😂😂
2020. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
13%
Aki velem fekszik le, annak van.
2020. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 ReGina... ***** válasza:
87%

Hasonló nálam is a helyzet mint a 10.-nek.

Hüvelyi orgazmusom, még sosem volt, de nem is éreztem semmi előjelet sem.

Szex közben sosem mentem még el.

Orális kielégítésnél viszont el tudok menni.

Ha magamnak csinálom akkor is és elég hamar.

Ha a párom csinálja több idő de sikerül.

21/L

2020. jún. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Van akinek van, van akinek nincs (és nem is lesz) - egyénfüggő. Ne legyen semmiféle megfelelési kényszered, inkább élvezd a szexet ahogy van. Ha egyedül el tudod érni, akkor majd figyelmes partnerrel is.
2020. jún. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

Nekem minden szexnél van egy pár hüvelyi, csak lovagloba meg misszibe tudok elelvezni, a többi pózban még soha

mikor nyal akkor pedig mindig van 1 csikloorgazmusom

2020. jún. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha kikerüli a csiklóm akkor van hüvelyi orgazmusom. Először a bejáratnál ha ki- be csusszan attól,ez nem olyan intenzív és rövid. Ha utána teljesen bedugja akkor odabent a G pontnál vagy a méhszájnál ez már intenzívebb és ha nem áll meg amikor orgazmusom van akkor jön utána a következő hamarosan.3-4 belső hüvelyi orgazmus után néha spriccelni szoktam. Van bent egy mirigy szerű valami amiből alap esetben a belső nedvesedés jön,de kivételes esetben egyszerre sok váladék jön ez a spriccelés. Természetesen a csiklóm ingerlésével is van orgazmusom de ha azzal kezd akkor utána a többi helyen nem olyan jó.
2020. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen, általában szokott lenni.
2020. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt hüvelyi orgazmusom, pedig nagyon hittem benne, hogy ez tanulható vagy majd egy megfelelő partnerrel abrakadabra - összejön. De eddig hiába minden kísérlet, meg nem nagyon volt olyan partnerem sem, aki fektetett volna ebbe energiát. Az viszont kiderült, hogy sokkal nagyobb a csiklóorgazmusom, ha van valami a hüvelyemben, akár ujj, akár... Ha eközben izgatják a csiklóm, az nagyon nagy durranás tud lenni. Ráadásul kb. 20 másodperces időközönként képes vagyok újra és újra elélvezni.
2020. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs hüvelyi sajnos :(
2020. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Van de nagyon nehezen
2020. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!