Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez már több barátságnál?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már több barátságnál? Érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés

Van egy férfi barátom, akivel hosszú évek óta jóban vagyunk. Mindenről tudunk beszélgetni tabuk nélkül (egy kivétellel). A legsötétebb időszakomon is mellettem volt és segített kimászni belőle.


Elég sok időt töltünk egymással és egymásnál. Gyakran megesik, hogy csak úgy felugrunk a másikhoz. A legutóbbi kapcsolatában a csaj szóvá is tette, de a férfi annyit mondott, hogy nem hajlandó senki miatt hanyagolni (fültanúja voltam).



Nem tudom, ez jelenthet valamit? Fontos számomra ez a férfi, ráadásul azt vettem észre, hogy egyre inkább nem közönbös :)



2020. jún. 24. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Én nem hiszem, hogy egy férfi-nő barátság megegyezik az azonos neműek közötti barátsággal. Ezekben a barátságokban megfigyelésem szerint mindig több van (vonzalom) vagy az egyik, vagy mindkét fél részéről. Vagy kezdettől, vagy menet közben alakul ki. Lehet, hogy őbenne már régebben, vagy kezdettől megvan a vonzalom irántad
2020. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Nyilvánvalóan több is van a dologban, illetve több is kihozható belőle, de rajtatok múlik. Menjetek el bulizni, kis alkohol, táncika miazmás - keressetek rá alkalmat hogy "megtörjön a jég". A többi már megy magától, sok sikert :) (persze azért várd meg amíg újra szingli lesz)
2020. jún. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az #1-el, én is hasonló cipőben járok, van 2 nő barátom és én is többet érzek irántuk, de mindkettő férjnél van, így vissza kell fognom magam.
2020. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!