Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Álltalában nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Álltalában nálatok mi az oka? 22L

Figyelt kérdés

Ha érdeklődtök egy pár napig a lány iránt, és utána ez az érdeklődés abba marad?


Van egy férfi ismerősöm akivel párszor szexeltem, de egy jó ideje már nem.

Ezelőtt 2 hete kb mindennap írt, h miket tervezne velem(orál, szex) de vagy ő vagy én nem értünk rá. (Volt h leakart jönni hozzám, de sajnos egyébb okok miatt nem kivitelezhető)


Talált más valakit akivel megélheti azokat amiket nekem írt, vagy csak cikinek tartja már h mindig ajánlgatja magát?


Ti ilyen helyzetbe mit csináltok?


2020. jún. 26. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Talált valakit, amíg nem volt más neki te is megfeleltél volna szexre,de ne izgulj nemsokára újból jelentkezik.
2020. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

lehet talált mást, vagy csak úgy érezte nem vagy vevő rá, keres mást


én akkor szoktam leállni ezzel, ha látom, hogy a csaj mégsem vevő ezekre, vagy valami olyan történt amitől én ábrándultam ki

2020. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit macerás lett a téma. Valószínű másik játékos után néz, neked is azt kellene tenned
2020. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Ha csak szexre kellesz.
2020. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
A férfi kezdeményez, ez nem "ajánlgatás". Egyébként meg ahogy fent leírták, mivel még nem dugtatok egyszerűen megunta hogy pedálozik a "semmiért". Valószínűleg amúgy is több vasat tartott a tűzben, talált közben olyan nőt akivel csinálja is.
2020. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándult belőled, vagy talált jobbat.
2020. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az okát, de voltam már ilyen nővel, és nemcsak én írtam meg neki, hogy mit fogok vele tenni, hanem ő is, és így nem hittem azt egy percig sem, hogy hiába próbálkozom. De amúgy is megértettem, hogy miért nem jön össze a valóságban, amikor pedig lehetett, akkor mindent megvalósítottunk.
2020. jún. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezt szomorúan olvasom, de tudja h vevő lennék rá. Volt h felajánlotta h csináljuk a kocsijába, annyira kivánt, és én benne lettem volna. Ő mondta h az egy komolyabb szexre nem jó helyszín.

:(


Köszönöm a válaszokat, most ez eléggé elkeserített.

2020. jún. 27. 05:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt másik szekér, amelyik épp felvette. Minek fusson potya köröket olyan után, ami nem veszi fel.
2020. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mefkapott, elmúlt a varázs. Kutyák is ilyenek.
2020. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!