Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fürdőkádban szexelni szoktatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fürdőkádban szexelni szoktatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátom kitalálta, hogy szeretne fürdőkádban szerelmeskedni velem, de én kicsit óckodom ettől, mert ő úgy szeretné, hogy a vízben ülünk, ami habos a tusfürdőtől, aztán nem tudom nem -e baj, hogy így igazából bemegy majd a hab, a kemikália.. meg a víz meg minden.


Tudom amúgy is megy be, de így nagyon.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy ez mennyire higiénikus?:D


Akik szokták így csinálni azok élvezik? Jó így?


Köszi a választ!és ha hülye kérdés akkor bocsi. Csak számomra nagyon testidegen még a dolog.



2020. jún. 26. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha mindketten 50 kg-sek vagytok vagy baromi nagy a fürdőkádatok akkor sikerülni fog, amúgy nem. S jól látod, a víz pillanatok alatt eloldja a nedvességet ahogy mozogsz (ez medencére, jackuzzira is igaz). S igen, "bemegy" a víz, nem annyira higiénikus.
2020. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem higénikus. Fertőzésveszélyes. Illetve kényelmetlen.
2020. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez csak képernyőről jó. Én már csináltam ráadásul sarok fürdőkádban. Ágyban 1000× jobb.
2020. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Sarokkádunk van, néha szoktunk ott szexelni, nem rossz egyébként, de ágyban tényleg sokkal jobb :D

Barátom általában jobban kedveli a "vizipipát" :D


23L

2020. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
#4 XD Először másra gondoltam. Nem esett le egyből.
2020. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem muszáj azt a vizet felhabosítani. A tiszta víz meg már aligha okoz higiéniai gondot. Persze, ne a kerti munka koszát mossátok bele:D


Sima kádméretben két átlag méretű ember egyszerűen nem fér el. Mi egyszer próbáltuk sarokkádban, úgy csak-csak elférhettek, de inkább az új helyszín mint a kényelmes szex lesz a vonzó benne:D

Egy tipp: a víz ne legyen túl meleg. Egyszer túl meleg vizet engedtem bele... beleültünk, lement a vérnyomásunk 10 másodperc alatt, ájuldoztunk egy kicsit, aztán levegőért kapkodva kiszálltunk és felöltöztünk:D Annyira meleg volt, hgoy lement a vérnyomásunk és majdnem odaájultunk. Úgy meg nehéz szexelni:D

2020. jún. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Én csináltam már vízben, nekem nem volt olyan jó.

A csaj nem úgy nedvesedik a vízben, mint pl az ágyban.

Jó persze ha fel van izgulva akkor nedves, de nem olyan jó érzés mintha száraz környezetben vagytok.

Ez az én véleményem, próbáljátok ki, de én is a száraz környezetet ajánlom inkább.

F

2020. jún. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Otthon zuhanyom van csak, de hotelban próbáltuk a kádat. A sima kád rohadt kényelmetlen, de a sarokkád nem rossz.
2020. jún. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Volt rá példa, de akkor még egyszerre elfértünk a kádban kényelmesen. Ez ma már nem megy. Szerintem nincs benne semmi rossz. Ugyanez strandon, vagy holtágon is jó. Ott más menne bele. Van ott ami kitöltse a teret.
2020. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát átgondoltam én annyira nem szeretném. Az ágy tökéletes:) Remélem megérti majd:DD

2020. jún. 27. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!