Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet elfogadni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni, hogy a legtöbb velem egykorúnak nagyobb a melle és sok fiatalabbnak is, akiknek nagyobb is lesz még? 21L

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok pasinak tetszik a kicsi! És előnye is vannak a nagyokkal szemben!

Meg is csináltathatod sok pénzért és egészségügyi kockázatokért cserébe! Szerintem nem éri meg. F.

2020. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem a melltől lesz egy nőből vonzó szexi nő.
2020. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

úgy, hogy baromira nem számít, hogy mekkora melled van! ;)

ne a melledbe és annak méretébe szeressen bele valaki, hanem beléd!

ezen kívül sok srácnak - nekem is - tetszenek a kisebb mellek, így nem fog problémát okozni ez, ha mellette egy bájos, kedves lány vagy! ;)

2020. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne azzal foglalkozz hogy kinek mi mekkora. Hanem hogy boldog legyél úgy ahogy vagy. A boldogság pedig nem a melleiden múlik.
2020. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Úgy lehet elfogadni, hogy végig mész az utcán! Láthatod, hogy a kismellű lányoknak is van pasijuk! Akkor neked miért ne lehetne?
2020. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Egy vékony nőn a tenyérbe illő méret a leg vonzóbb számomra. Ami A-B kosárt jelent nem nagyobbat. Hidd el nem mindenki a nagyra hajt. 30/F
2020. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Nézd meg a mai divatmagazinok sztárjait, és mutass egy nagycsöcsüt! Ne azt nézd mid nincs, használd azt amid van. A szexuális vonzerő nem a nagy dudák függvénye.
2020. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vékony, csak átlagos. A mellem viszont átlag alatti méret.
2020. jún. 27. 13:11
 9/15 A kérdező kommentje:
7-nek: semmi szexi nincs rajtam, a lábaim görbék, a fenekem lapos, a derekam sem vékony, az arcom sem szép.
2020. jún. 27. 13:19
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy testképzavaros vagy, vagy tényleg vannak bajok, és akkor már mindegy a lapos mell,ezt nem bántásból mondom. A sport lehet a megoldás, próbáld meg
2020. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!