Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak/Fiúk! Mitől függ hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Fiúk! Mitől függ hogy kikkel szeretnétek lefeküdni?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem hogy sok nő elfelejti hogy nektek is van lelketek. Kíváncsi lennék hogy mi az a vizuális okokon kívül ami még igazán az ágyba vonz titeket?


Illetve melyiket választanátok mondjuk egy buliban? A nőt aki mindenre kapható vagy azt akivel esetleg kisebbfajta értelmes beszélgetés is kialakult és mondjuk csak a 3. Randi után feküdnétek le?


Mennyire van jelen nálatok a fantázia? Tegyük fel évek óta ismertek egy nőt mint barátot akivel csak beszéltek mindenről. Képesek vagytok úgymond csak a beszélgetéstől beindulni és vagyni arra hogy ágyba vigyétek?


Ha van esetleg egyéb meglátásotok írjátok nyugodtan.



2020. jún. 28. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában ahhoz, hogy kivel feküdnék le mondjuk egyéjszakásként, elég, ha nekem jól néz ki és nem elviselhetetlen a személyisége. De, ettől csak egy alap testi vonzalom lesz, semmi több.

Viszont, tényleg van olyan, hogy más dolgok adnak valami pluszt az egészhez. Pl. volt egy nálam jóval idősebb nő, akivel oszkáron utaztam. Nem bukok az idősebb nőkre vagy ilyesmi, de annyira jó volt a stílusa, annyira intelligens volt és jól lehetett beszélgetni, hogy egyszerűen szexuálisan is sokkal vonzóbbnak találtam, mintha mondjuk buliban táncolt volna előttem.

Olyan is volt már, hogy a lány nem jött be kifejezetten külsőre, viszont ő is okos volt és érezhetően gondoskodó, szóval 1-2 közös haveri találkozás után már bejött szexuálisan és lett is szex. Szóval nekem a gondoskodás is nagyon betud jönni.


Évek óta lévő barátságoknál nálam kicsit más a helyzet. A 2 legjobb lány barátomat szépnek tartom, de valahogy nem tudnám velük elképzelni a szexet. Olyan viszont van, hogy havercsajjal simán eltudnám.


"Sokszor úgy érzem hogy sok nő elfelejti hogy nektek is van lelketek."

Ezt meg köszi! Férfiként kicsit fura úgy élni, hogy lényegében a társadalom nagy része csak valami szexuális ösztönlénynek tart.

2020. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ attól is, hogy milyen a kapcsolat.

Ha barátnőről beszélünk, ott testi, lelki kötődés is kell, az igazán jó szexhez.

De én például, szexkapcsolatban is szeretem ha, van egy bizonyos egyensúly, a másik meg ismerése.

Én voltam már benne, baráti/haveri szexkapcsolatban, és nagyon jól működött.

Elsőnek kollégák voltunk, aztán haverok, de volt testi vonzalom is, ugyhogy neki láttunk... 🤭

Ismertük egymás vágyait, és ezt tökéletesen össze is tudtuk hangolni.

Tartott is közel 2 évig, aztán lett komoly kapcsolata, és nyilván így el engedtük ezt a dolgot.

De amíg tartott jó volt.

És főként azért mert, volt egy bizonyos bizalom, kötődés, pedig komolyabbra egyikünk sem gondolt.


Tehát a lényeg, hogy nekem egy ilyen buliban el kapott szopós pillanat, az jó, de azt inkább ürítésnek hívnám, nem pedig tartalmas szexnek.


F/34

2020. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy dugni akarj elég a testi vonzalom és hogy ne legyen éjsötét, vagy olyan dolog benne ami nagyon taszító (pl. ápolatlanság). Egy kapcsolatnál viszont a személyiség sokkal többet számít. Ha erős a vonzalom vársz akár nem csak 3, de akár több randit is (ha úgy látod van "értelme").

A kulcsszó a vonzalom. Ha valaki nem érdekel akkor nemhogy 3. de még első randira sem akarom elhívni. A beszélgetésből vonzalom pedig... ha nem vonz, akkor 10 évig is beszélgethetek vele, a friendzone-ban marad. Meg tud akár a személyisége is fogni, de ehhez nagyon sok egyezőség, vagy nagyon érdekes személyiség kell.

2020. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy olyan lány van a bulikból, aki több volt mint egy szexpartner, de valamivel kevesebb is. Arcra átlagosnak mondanám, testre pedig alacsonynak és ducinak. Egyedül szomorkodott a pultnál én meg kíváncsi voltam, miért. Aznap nem szexeltem, hanem beszélgettem. Egy hónapig találkoztunk, meg randiztunk, mielőtt a szex szóba jött. De nem fértem be neki. Mindent próbáltunk, de amikor bement, akkor nem az élvezettől nyögött. Még mindig ő a legjobb barátom, szóval az maradt, csak a párkapcsolat nem.

Amúgy legtöbbször csak a picsagatyás könnyűvérűek vannak. Velük olyan, hogy neked is jó, neki is, de semmi egetrengető.

2020. jún. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!