Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném a barátnőmet meglepn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a barátnőmet meglepni egy kis urethra szexszel, hol vehetnék hozzá cuccokat?

Figyelt kérdés

Első hónapfordulónk lesz és ezt találtam ki, mert tudom, hogy sok lány élvezi, mikor oda teszik neki be, a pisilőnyílásba.

Úgy tudom sokminden kell hozzá. Hol tudom ezeket beszerezni, szexshopban vagy inkább orvosi műszerboltban? Ott tudni fogják, hogy mi kell, vagy nekem kell előtte összeírnom? Ha az utóbbi, akkor segíthetnétek! Elég nagy méretekkel rendelkezem, de remélem ez nem akadály.



#meglepetés #húgycső #urethre #urethra szex
2020. jún. 28. 13:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%

Számomra ez akkora meglepetés lenne, hogy rögtön szakítanék.

Honnan veszed, hogy sok lány szereti? Pláne, hogy a barátnőd? XD

2020. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
te normális vagy?
2020. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%

Mielőtt bármit is vennél kérdezd meg a barátnődet róla nem mindenki vevő erre

Nehogy aztán téged érjen kellemetlen meglepetés kérdező

2020. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Hogy rakják oda be? Tudod milyen keskeny az a nyílás?
2020. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem akarom megkérdezni, mert meglepetésnek szánom. Szerintem jobb, mint egy kétszázadik plüss vagy bögre. Ez legalább fellendíti a szexuális életünket. Tetszeni fog neki, szereti az ilyesmit, a pisiszexben is benne volt, mikor kértem, meg a mélytorkozást is szó nélkül megcsinálta nekem.
2020. jún. 28. 13:57
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
Én rákerestem mi ez b+, rosszul vagyok! XD Ne keressetek rá!!
2020. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Csak azt értenem hogy egy hónap után mit kell fellenditeni a szexuális eleteteken?
2020. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%

Na már megint az "orbitális szex" kedvelője aki félreérti miről szól a sounding? 😥


Ha nem te vagy az, aki komolyan gondolja, hogy az egész pötse felmegy egy pár centis női húgyvezetékbe, akkor bocsó. Volt it egy ilyen akinek ez a fixa ideája.


Soundinghoz lehet kapni orvosi katétert amit sterilizálni kell és nagyon gondosan, speciális síkosítóval használni.


De amint mondtam, ez egy orvosi procedúra amit egyes emberek elkezdtek szexuális célzattal csinálni. Fontos hogy legyen anatómiai ismeret, magas szintű higénia és olyan partner akit ez izgat, mert ez nem egy hétköznapi kettyintés.

Mint orvosi procedúra sem könyvből tanulható, pl urulógust is demonstrálva oktatják ilyesmire.


Amennyiben még nem csináltál ilyet, érdemes elmenni egy tematikus bdsm partyba, vagy lebeszélni egy ebben tapasztalt Dommal, hogy bevezet titeket a dolog rejtelmeibe.

2020. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Vágod hogy a húcső átmérője mekkora? Oda próbáld meg begyömöszölni a farkad. Szerinted ha szétreped a csaj az neki élvezet?
2020. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Már a gondolatától is rosszul vagyok. Remélem kirak a csaj mint macskát szarni hülye baromállat.
2020. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!