Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még soha nem élveztem el és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem élveztem el és nem is volt orgazmusom szex közben. Ha magamnak csinalom akkor van orgazmusom de akkor sem élveztem el soha. Mit csinaljak ? A barátommal nem igazán élvezem sokszor gondolok arra hogy más lehet jobban csinálja.

Figyelt kérdés
A szexből igazából túl sok mindent nem érzek. Lehet a barátom a hibás, 18 évesek vagyunk és már 15-16 éves korunk óta együtt vagyunk nekem ő volt az első. Eleinte mindig fájt kb az első 5 alkalom de néha még most is. Néha berakja úgy hogy fel sem izgatott mert már nem bír magával. Itt mindig azt olvasom az ilyenekkel kapcsolatban hogy egy tuskó az ilyen pasi stb de végülis nekem is fel kellene izgulni annyira hogy nedves legyek mire be akarja rakni. Tényleg ennyire semmilyen a szex ? Mások miert csinaljak ? Mi benne a jo ? Én volt hogy véreztem is. Legutóbb mondtam neki hogy még ne rakja be de ő akkoris megtette és alig ment be.. De nem esik le neki hogy akkor valami nem jó. Felrakta a lábaim a vállára (ez már a második menetnél volt...) ugy nekem nagyon fájt és mondtam is de ő annál jobban csinálja hiába próbálom ellökni magamtól. Utána elélvezett és nem képes leállni ha szolok hogy nekem fáj mert már közel van ahoz hogy elélvezzen így neki jobb tovább csinalni. Pár hete nem akartam második menetet és nem igaz hogy nem érti meg... szerintem azt hiszi hogy szórakozok vagy nem tudom. Kb 10 percig probaltam lelokni magamról aztán akkor állt le csak amikor már sírtam. Aztán nem győzött bocsánatot kerni. És még volt arca megkérdezni hogy mibajom van miért sírok😄 haza mentem egyből utána pedig irkalt hogy nagyon sajnálja stb nem akart nekem rosszat közben észre vette hogy véres az ágy. Azóta ez az egész el lett felejtve és úgy tűnik megint kezdi ezt a tuskóságot. Nem tudom mit csinaljak mert szeretem de ilyen téren önző. Ha ujjaz az sem jó, semmit érzek. Próbálom úgy csinálni hogy nedves legyek amikor berakja de nem tudok egyszerűen. Sokszor csak azért csinálom mert neki jó és akarja.

2020. jún. 29. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt olvasni is kellemetlen volt. Nem értem miért vagy olyannal aki fajdalmat okoz es nem foglalkozik azzal, hogy neked mi a jo csak azzal hogy neki. Egy nonek tobb ido kell hogy elerje az orgazmust, mint egy ferfinek. Ezert kell az elojatek. Ha o kihagyja ezeket, mert csak neki legyen jo, akkor keressen maganak olyat akinek ez belefer, mert seruleseket okoz neked. Vagy használjatok sikositot. De inkabb hagyd el, es keress olyat aki nem azert szexel hogy szexeljen hanem mert szeret, akar teged. Ha latod hogy nem jo neked es verzel, faj nem is ertem mire ez a kerdes. Jobb felsértve, vérezve lenni? Ebbol betegsegeid is lehetnek a kesobbiekben. Tartsd tobbre magad ennel. Szakits vele. Ha 2 év alatt keptelen volt felfogni, akkor nem is fogja sose. Nem tunik olyannak mint aki szeret. Onzo és undorito.
2020. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Használjatok síkosítót.

Orgazmust ne nagyon várjál a sextől, mert az nagyon kevés nőnek sikerül.

Kérd meg hogy kézzel vagy szájjal kényeztessen hosszasan.

De azért előtte nem árt neki informálódnia, hogy pontosan hogyan is kell.

Ha meg nem képes erre, és csak fájdalmat okoz neked, akkor szakíts vele.

Fiatal vagy még, hidd el találsz majd olyat aki gyengédebb lesz és te leszel neki a legfontosabb, nem a saját önző érdekei.

2020. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok egymásra hangolódva, plusz még nem is ért a nőkhöz. Lapát!

Lehet, majd ha a tizedik nö dodja le magáról, akkor rájön, mit kéne máshogy csináljon. A szex nagyon jó, csak hozzáértő, önzetlen pasival kell csinálni.

2020. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Már miért ne várjon a szextől orgazmust? Az is csak türelem és próbálkozás kérdése.
2020. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is várhat orgazmust :D ez hulyeseg, hogy alig vannak nők akik ezt érzik. Max rosszul csinál valaki valamit, vagy nagyon izgul, vagy nem tudja elengedni magat. Maskepp ha minden oke akkor tuti van. Es nem egybol kell, ezert van az elojatek, hogy biztos legyen.
2020. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nálunk előjáték nem sok van.
2020. jún. 29. 10:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a suttyó gyerek rendszeresen megerőszakol téged. Dobd ki, de nagyon gyorsan.
2020. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Hogyha nedvesedni sem nedvesedsz rá, minek dugtok?
2020. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Vicces hogy mennyire ragaszkodsz egy olyan kisfiúhoz, (mert az ilyet másképp nem lehet hívni) aki ennyire semmibeveszi a te érdekeid. De ha neked ez ennyire oké, és nincs benned annyi, hogy felfogd, hogy ennél többet érdemelsz, akkor minek írtad ezt ki? 2 évig turod a szart, es most kiirod ide :D bocsi de megis, mire szamitasz?
2020. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Fuj de gaz

Nagyon onzo es nem szeret, az igazi pasi figyel rad szex kozben es arra torekszik hogy neked a legjobb legyen mert az inditja be megjobban hogyha sorozatban elvezel a farkatol

Erre szokas azt mondani hogy meg b***szni sem tud, a joisten mentsen meg az ilyen pasiktol mint amilyen neked van

Egyertelmuen az a javaslatom h dobd ki mert q kukaba valo majd talalsz egy FERFIT ehelyett a kisfiu helyett, es majd rajossz hogy milyen az igazi, labremegos szex :-)

Sok sikert!

24/N

2020. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!